Головна » Блоги » “Ворскла” врятувала матч з “Десною”

Vorskla“Ворсклі” напередодні матчу довелося пережити чимало кадрових пертурбацій порівняно з оптимальним складом. Шуст, Пердута, Сапай, Чижов, Шехич не зіграли, тому на полі арени імені Бутовського формально вийшов “полуторний” склад господарів. У “Десни” ситуація зворотна: повернулися в обойму Мостовий і Хльобас, витіснивши з основи Слінкіна і Філіппова. Також ми не побачили в основі Картушова і Гітченка, замість яких вийшли екс-полтавець Сергійчук і Парцванія.

Михайло Сергійчук дав “Ворсклі” півтори хвилини, щоб увійти в гру, після чого забив. Форвард отримав передачу біля правого кута штрафного майданчика, оббіг Мартиненка, зблизився з воротами і пробив над Ткаченком. Не зупиняючись, гості забили другий. У полтавців головними дійовими особами стали Ткаченко та Мартиненко: перший відбив перед собою дальній удар Богданова, а другий не встежив за Хльобасом, зігравши на підборі.

“Ворсклі” не вистачало швидкості прийняття рішень і в цілому командної швидкості, а в атакуючій третині полтавці взагалі просто губилися. Карека намагався чіплятися м’ячі, але він був один проти всієї оборони суперника: підтримки з глибини було не дочекатися.

Тим часом, біля штрафного Полтави продовжував феєрити Мартиненко, який записав на свій рахунок третій привіз – цього разу Євген заробив на свої ворота пенальті. Справедливості заради, рефері явно помилився, не помітивши, що фол був перед штрафним, але рефері підстрахував Артем Фаворов, “точку” не реалізувавши.

Проте, гості все ж пішли на перерву з перевагою в три голи: Сергійчук втік від центрального кола лівим флангом, при вході в штрафну хитнув, звичайно ж, Мартиненка і пробив під праву штангу.

На другий тайм “сіверяни” вийшли без настрою, за що були покарані Габелоком, який вдало зіграв на відскоці. Гра пожвавилася, у полтавців після цієї події – перший домашній гол з жовтня – явно додалося адреналіну. І тут же доля зробила “ворсклянам” подарунок у вигляді розкинутих крил Парцванії, який заробив пенальті на свої ворота, а Шарпар його реалізував.

Рябоконь, мабуть, відчував щось недобре, підготувавши вихід захисника Люльки замість хава Старенького, але з рокіровкою не встиг. “Ворскла” до того, як вичерпався кураж, встигла зрівняти рахунок: Карека після подачі з кутового і невпевненої гри на виході Паста вколотив м’яч у чернігівську сітку.

Заключні хвилини пройшли на емоціях. “Десна” більше наполягала на контратаки, провівши два просто шикарних випади, але завершити їх виявилося нікому (одного разу нарешті врятував Мартиненко). “Ворскла”, схоже, вже була задоволена нічиєю і мало вірила в можливу перемогу.

Полтавці у звичному для себе ключі для останніх тижнів чимало напомилялася у всіх лініях. І так: гра попереду була дуже далекою від ідеалу. Але на цей раз зійшлося все, в тому числі своєчасно пощастило в деяких моментах. “Десна” ж може “дякувати” самій себі: розслаблення після перерви коштувало “сіверянам” перемоги.

Полтава. Стадіон “Ворскла” ім. Бутовського
Головний арбітр: Володимир Новохатній (Київ)
Асистенти: Володимир Шланчак (Черкаська область), Володимир Журибіда (Луцьк)
Ворскла – Десна 3:3
Голи: Артем Габелок 52, В’ячеслав Шарпар 62 (пен.), Ніколас Карека 71 – Михайло Сергійчук 2, Дмитро Хльобас 14, Михайло Сергійчук 42
Ворскла: Олександр Ткаченко, Наджиб Якубу (Ардін Даллку 46), Артем Габелок (Олександр Скляр 89), В’ячеслав Шарпар, Ніколас Карека, Володимир Чеснаков, Євген Мартиненко, Олександр Кобахідзе, Артур Батіста де Соуза (Ібрахім Кане 80), Павло Ребенок, Тодор Петровіч
Десна: Євген Паст, Темур Парцванія, Владислав Огіря, Дмитро Хльобас (Єгор Картушов 58), Артем Фаворов, Андрій Мостовий, Сергій Старенький (Сергій Люлька 73), Максим Імереков, Денис Фаворов, Михайло Сергійчук (Денис Безбородько 75), Андрій Богданов
Попередження: Євген Мартиненко 29, Олександр Кобахідзе 55 – Андрій Мостовий 27, Артем Фаворов 85
Нереалізований пенальті: Артем Фаворов 29 (воротар)

UA-футбол


error: Копіювання заборонено!