Головна » Юнацький футбол » Молодіжка «Олександрії» святкувала перемогу над полтавчанами

00049Матч 25 туру Чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 ФК «Олександрія» (U-21) – ФК «Ворскла» (U-21) завершився з рахунком 3:2.

Перше знайомство між дублерами «Олександрії» та «Ворскли» відбулося 7 липня 2011 року на стадіоні «Лтава» і закінчилося перемогою полтавців – 4:1.

Вже в дебюті матчу господарі провели у ворота Ігоря Гришина два м’ячі, які на свій рахунок записали Олександр Василенко та Павло Ребенок. На початку другого тайму Антон Котляр скоротив рахунок, але після вилучення з поля Ігоря Гришина футболісти «Ворскли» відзначилися ще двічі (Артем Громов та Олексій Чичиков).

Загалом, між собою суперники провели 14 матчів: 4 перемоги олександрійців, 5 матчів завершилися внічию, 5 перемог полтавців.

Різниця м’ячів 16-13=+3 на користь гостей. По два м’ячі в цих зустрічах забивали: Євгеній Верхоланцев («Олександрія»), Олексій Чичиков та Владислав Олійник («Ворскла»).

Перші хвилини звітного матчу пройшли за переваги наших гравців. Уже на першій хвилині партнери вивели Дениса Устименка до воріт гостей, але швидше за всіх до м’яча встиг кіпер полтавців Павло Ісєнко. Павло вибіг за межі штрафного майданика і ліквідував загрозу. Незабаром Максим Куліш мав можливість вразити ворота суперника, але після передачі Кирила Костенка пробив вище.

Гості відповіли небезпечним стандартом, після якого м’яч влучив у гравця «Олександрії» і вилетів на кутовий.

Після цього епізоду гра пішла на зустрічних курсах. Відкрити рахунок мали шанси досить активний Максим Куліш та Мар’ян Мицик, який головою не влучив у ворота з убивчої позиції.

А першими святкували успіх наші полтавські гості. На 29 хвилині Олег Білик невдало зіграв із захисником і був покараний Мар’яном Мициком, який обікрав наших гравців, і відправив м’яч в сітку воріт «Олександрії» – 0:1.

Відігралися наші футболісти під кінець першого тайму. Після проходу і прострілу Тимура Стецькова з лівого флангу м’яч влучив в руки гравця «Ворскли» і арбітр зустрічі Іван Бондар без вагань призначив пенальті. Вирок арбітра матчу бездоганно виконав капітан нашої команди Кирило Прокопчук.

До перерви наші футболісти мали ще дві можливості вийти вперед, але після удару Дениса Устименка з розвороту вдало зіграв кіпер гостей, а Кирило Дришлюк зі стандарту пробив трохи вище воріт.

Після перерви олександрійці почали діяти значно агресивніше, що відразу позначилося на грі. Вже перша атака принесла нашим хлопцям успіх. Після подачі кутового Богдан Литвяк чудовим ударом у верхній кут виводить нашу команду вперед – 2:1.

Атаки олександрійців не вщухали, і гострі моменти один за одним виникали біля воріт гостей.

На 57 хвилині чудову діагональ Тимура Стецькова мав завершити Максим Куліш, але захиснику «Ворскли» вдалося вибити м’яч з лінії власних воріт. Міг відзначитися і Олег Соколов, який не зумів замкнути простріл Кирила Костенка. Але вже за мить Кирило виправив помилку партнера, влучно пробивши в нижній кут воріт «Ворскли».

Здавалося, що наші земляки без труднощів доведуть матч до перемоги, але іншої думки були наші гості.

Кінцівка зустрічі пройшла за їх переваги, і лише завдяки чудовій грі Олега Білика рахунок не мінявся.

А остаточний результат в цій захоплюючий грі встановив Мар’ян Мисик, який першим був на добиванні, коли Інал Черткоєв не зумів переграти Олега Білика, вийшовши з ним віч на віч.

Ця перемога ще більше наблизила нашу команду до заповітної мрії – срібних нагород Чемпіонату України.

Чемпіонат U-21. 25 тур. ФК «Олександрія» – ФК «Ворскла» – 3:2 (1:1).

23 квітня 2019, вівторок, 15.00. Олександрія, стадіон «Олімп». 100 глядачів. 18°C.

Офіційні особи на матчі:

Арбітр – Іван Бондар (Київ)

асистенти арбітра – Олександр Жуков (Харків), Андрій Скрипка (Кропивницький).

4-й арбітр – Денис Федан (Олександрія).

Спостерігач арбітражу і делегат ФФУ – Геннадій Коваленко (Київ).

Олександрія: Олег Білик, Кирило Прокопчук (К), Олег Соколов (Андрій Глоба, 86’), Кирило Костенко, Денис Устименко (Олександр Мельник, 89’), Богдан Литвяк (Маркіян Пиріг, 85’), Станіслав Микицей, Владислав Шкіндер, Тимур Стецьков, Кирило Дришлюк (Вадим Гранчар, 77’), Максим Куліш (Сергій Русьян, 71’).

Запасні: Кирило Злотар, Назар Хрієнко.

Старший тренер: Андрій Купцов.

Ворскла: Павло Ісєнко, Іван Биков, Віктор Пилипенко, Богдан Чуєв, Максим Мельничук, Артем Білий (К), Леонід Зайцев (Радіон Посєвкін, 66’), Мар’ян Мисик, Тарас Саків, Юрій Козиренко, Олег Лига (Інал Черткоєв, 77’).

Запасні: Богдан Васецький, Денис Галата, Артем Тищенко, Ілля Юрченко, Єгор Куценко.

Старший тренер: Олег Краснопьоров.

Попередження: Б. Литвяк (7’), С. Микицей (17’) – О. Лига (36’), Б. Чуєв (44’)

Голи: Кирило Прокопчук (38’ – пенальті), Богдан Литвяк (47’), Кирило Костенко (58’) – Мар’ян Мисик (29’, 90+3’).

Післяматчевий коментар старшого тренера ФК «Олександрія» (U-21) Андрія Купцова.

– Сьогодні в надзвичайно важкій грі ми вибороли вольову перемогу. Спочатку трохи ускладнили собі задачу, пропустили гол після нашої помилки в обороні й при виході з оборони в атаку. Але я радий, що ми знайшли в собі сили й можливості змінити хід цієї зустрічі. Другий тайм мені сподобався більше в тому плані, що набагато більше було гольових моментів, як біля воріт суперника, так і біля наших воріт. Але всі моменти суперника виникли вже після того, як ми забили третій м’яч.  Мабуть, ми вже занадто спокійно заграли, думаючи, що суперник здався і не атакуватиме.

Я хочу відзначити нашого суперника. Це команда, яка при програші 3:1 намагалася нав’язати нам боротьбу й створювати нам моменти. Щоправда, всі ці моменти сталися через наші помилки. Нас добре виручив наш голкіпер Олег Білик, незважаючи на те, що в першому таймі він помилився, але завдяки йому ми сьогодні добилися такої вольової перемоги. Ми сьогодні відчували підтримку тих, хто був на лаві запасних, хто був травмований або пропускав матч через перебір жовтих карток. Усі хлопці вболівали за нас, тому я вважаю, що це командна вольова перемога, на яку ми заслужили. Всі ігри, які ми проводили з «Ворсклою», були надзвичайно непростими для нас, проти полтавців завжди було важко грати, й сьогоднішня гра це ще раз підтвердила.