Головна » Кубок України » Визначився суперник «Інгульця» у фіналі Кубка України

Cup-ukrВизначився суперник «Інгульця» у фіналі Кубка України, який відбудеться 15 травня у Запоріжжі.

Суперником «Інгульця» у фіналі Кубка України сезону 2018/2019 років буде донецький «Шахтар», який у Дніпрі» святкував перемогу над місцевим СК «Дніпро-1». Рахунок матчу 2:0. Перший м’яч на рахунку Дентіньо, який відзначився на 87-ій хвилині. А у компенсовані хвилини зустрічі відзначився Соломон – 2:0.

СК “Дніпро-1″ – “Шахтар” 0:2 (0:0) (Дентіньо 87, Антоніо 90+4)

СК “Дніпро-1″: Юрчук (Кліщук 68), Романюк, Лопирьонок, Логінов, Польовий, Батагов (Загальський 74), Сніжко (Чичиков 88), Когут, Шаповал, Кузик, Куліш.

“Шахтар”: Пятов, Болбат, Крівцов, Матвієнко, Ісмаілі, Маркос Антоніо, Степаненко (Хочолава 90+2), Тете (Нем 61), Тайсон, Соломон, Кайоде (Дентіньо 79).

Попередження: Когут 62.

Нагадаємо, що у першому півфіналі, який пройшов у селищі Петрове Кіровоградської області, «Інгулець» з рахунком 2:1 здолав луганську «Зорю».