Головна » Кубок України » «Зоря» у матчі з «Інгульцем» один м’яч відіграла

cup-ing-zorСьогодні у селищі Петрове (Кіровоградська область) відбувається матч півфіналу Кубка України з футболу «Інгулець» – «Зоря» (Луганськ). Розпочався матч о 16:00.

Футболістам «Інгульця» вдалося першими відзначитися у звітному матчі. На 16-ій хвилині відзначився Євген Запорожець, який замкнув передачу Дениса Балана.

На 39-ій хвилині Артем Щедрий ударом зі штрафного подвоїв рахунок. У компенсовані хвилини першого тайму матчу «Зоря» один м’яч відіграла – м’яч після удару Чеберко рикошетом від захисника влетів у сітку воріт «Інгульця».

«Інгулець» (Петрове) – «Зоря» (Луганськ) – 2:1 (Запорожець, 16; Щедрий, 39 – Чеберко, 45+1) (перерва)

Нагадаємо, що головним арбітром буде Дмитро Кутаков з міста Бровари (Київська область). Представлення всієї бригади арбітрів можете прочитати на порталі “Спортивна Кіровоградщина”.

Також на порталі “Спортивна Кіровоградщина” є анонс матчу.

Пряму трансляцію матчу буде проводити ТБ “Кремень TV” в мережі Інтернет.