Головна » Інше_про_футбол » Екс-гравці кропивницької «Зірки»: ігровий вік-енд 13-14 квітня

Eseola3Віднині на сайті клубу ми будемо періодично розповідати про колишніх гравців «Зірки», які зараз грають в інших командах, і про їх досягнення та невдачі.

Есеола Адерінсола Хабіб («Кайрат» Алмати Казахстан)

Есеола і цього року є основною рушійною силою «Кайрата», і вже встиг відзначитися – 3 голи в 4-х матчах, жовта картка в останній грі проти «Жетису» та червона в грі проти «Астани». І хоч матч проти «Жетису» аламатинський клуб провалив повністю (0:3), «Кайрат» залишається на третій сходинці

Перейра Федеріко Ернан («Уачіпато» Талькауано Чилі)

«Федя» другий сезон проводить якомога ближче до батьківщини – в Чилі. Минулого вік-енду «Уачіпато» програло команді «Уніон Ла Калера» 1:2 і перебуває на 8-му місці в турнірній таблиці. У Федеріко в активі всі вісім ігор команди, один забитий м’яч і дві жовті картки.

Баєнко Володимир (ФК «Бухара» Узбекистан)

Володимир повернувся в Азію, після успіхів з ФК «Рига» минулого року (тоді він став чемпіоном і володарем кубку). Сезон в Узбекистані лише розпочався, і «Бухара» йде в середині турнірної таблиці. Цими вихідними команда здобула першу перемогу – над командою «Коканд 1912». Баєнко після дискваліфікації за червону картку, провів на полі весь матч і вніс вклад в перемогу свого клубу.

Рассадкін Глєб («Нєман» Гродно Білорусь)

Розпочався сезон і в Білорусі. Рассадкін цієї зими перейшов зі статусу орендованих в статус гравця на постійному контракті в «Нємані». Поки що справи у гродненських футболістів йдуть не найліпшим чином – 3 очка в 3 іграх. Глєб приймав участі у всіх матчах, в тому числі в останньому проти «Іслочі», який «Нєман» програв 0:1.

Збунь Олексій («Торпедо» Мінськ Білорусь)

Олексій наприкінці березня перейшов до ще одного білоруського клубу – «Торпедо» Мінськ. Поки що Збунь має небагато ігрового часу, але приймав участь в усіх трьох матчах. В останній грі Олексій вийшов на 78-ій хвилині, а його команда на другій доданій арбітром хвилині зрівняла рахунок у матчі проти «Вітебська» –1:1.

Ель Амдауї Ішем («Торпедо Мінськ Білорусь)

Дуже несподівано, одноклубником Збуня в мінській команді став Ішем. Ель Амдауї навіть встиг дебютувати у грі проти «Іслочі» (2:0), але в останній грі він участі не приймав.

Білоног Дмитро («Дінамо» Мінськ Білорусь)

Дмитро взимку розірвав контракт з «Зіркою» та з оренди в «Олімпіку» перейшов до мінського «Динамо». І вже в дебютній же грі проти «Городеї» заробив пенальті, з якого був забитий єдиний м’яч.

Бацула Андрій («Кортрейк» Бельгія)

Дуже жваво стартував «Кортрейк» в другій частині чемпіонату Бельгії (3 перемоги), але цими вихідними поступився «Сен-Жилуазу», який обіграв його в гостях (0:1). Бацула провів на полі 79 хвилин ігрового часу.

Качараба Тарас («Слован» Ліберец Чехія)

«Слован» у впертій грі здобув перемогу над «Младою» Болеслав і потіснив її з шостого місця. Правда до трійки призерів клубу з Ліберця далеко. Качараба провів вже 28-у гру в сезоні і відіграв всі 90 хвилин, отримавши, при цьому, жовту картку ще на старті матчу.

Відразу 6 колишніх футболістів «Зірки» було заявлено на матч «Колос» Ковалівка – «Рух» Винники

Кондраков Данііл («Рух» Винники Україна)

Кращий бомбардир «Зірки» цього сезону, продовжує забивати. Позаминулих вихідних Кондраков заробив пенальті вже на 1-ій хвилині матчу у грі проти «Прикарпаття», але його партнер не реалізував. Цього ж разу Данііл сам виконував удар і не схибив. А суперником був «Колос» з Ковалівки, який вперше в сезоні поступився (0:1).

Ходорченко Микита («Рух» Винники Україна)

Жовта картка – такими вийшов дебют молодого захисника, який з’явився на полі на 63-ій хвилині матчу, в винниківській команді. Але, головне – перемога, яку здобули партнери.

Каленчук Максим («Рух» Винники Україна)

Перейшов взимку до «Руху», і з його приходом команда ще не програвала. В матчі проти «Колоса» провів повний матч і заробив жовту картку.

Баранець Григорій («Рух» Винники Україна)

Григорій третій рік виступає в «Русі». Провів 13 ігор в цьому сезоні, але в останніх іграх участі не приймав.

Баранець Борис («Рух» Винники Україна)

Провів в поточному чемпіонаті на гру більше, ніж брат, та також був в запасі в звітній грі.

Гавриш Віталій («Колос Ковалівка Україна)

Віталій – один з основних гравців «Колосу» останніх років. Гавриш провів 90 хвилин на полі. З ним на полі «Колос» не програвав в чемпіонаті майже цілий рік (з 14 квітня минулого року). І ця несподівана поразка значно ускладнила боротьбу в верхній частині турнірної таблиці. І лише за кращими показниками «Колос» поки що другий.