Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» з Кропивницького посів підсумкове одинадцяте місце

zolotoy_vekСьогодні, 14 квітня, БК «Золотой Век» у боротьбі за 11 місце чемпіонату України з баскетболу серед команд Вищої ліги у Кропивницькому зустрівся з командою «Черкаські Мавпи-2».

Сьогодні в останньому матчі кропивничан у нинішньому баскетбольному сезоні мали отримати відповідь на одне питання: чи зможе кропивницька команда відіграти 5 очок відставання і посісти 11-е місце? Нагадаємо, що у першому матчі в Черкасах БК «Золотой Век» зазнав поразки з рахунком 97:102.

Початок матчу був за гравцями гостей. Вони вели у рахунку 9:4 та 15:10. Господарі не могли дістати суперника у рахунку. Так тривало вісім хвилин першої чверті. Останні дві хвилини чверті порадували кропивницьких шанувальників баскетболу. При рахунку 14:17 на користь гостей у виконанні кропивницьких баскетболістів були чудові дві хвилини. Спочатку були два влучні трьохочкові кидки від Антона Мельніка. Потім були два влучні проходи Олександра Петрова і Олександра Дробязка – у кожному була два очка з фолом, і реалізовували штрафні кидки.

На старті другої чверті матчу Олександр Дробязко ще збільшив перевагу у рахунку до 11 очок. Гостям вдалося відіграти вісім очок поспіль: спочатку Юрій Романовський поцілив трьохочковим кидком, потім був двохочковий кидок від Нікіти Руслова. Далі був ще один влучний трьохочковий кидок від Юрія Романовського. Далі Дробязко і Мельнік збільшили перевагу господарів. На це відповіли Бондаренко і Нагорний.

У другій половині другої чверті точилася рівна гра. Господарі збільшили рахунок до восьми очок. Але вже у наступній атаці Нікіта Руслов трьохочковим кидком скоротив відставання до 5 очок. Знову господарі намагалися відірватися у рахунку, але не вдало. За три хвилини до завершенні чверті були дві провальні атаки і гості в контратаці відіграли чотири очка. А на останній секунді Олександр Дробязко після передачі Богдана Сосоя встановив рахунок першої половини зустрічі 49:42.

Третя чверть матчу пройшла за переваги господарів. Кропивницькі баскетболісти зуміли значно збільшити перевагу у рахунку. За 10 хвилин зробили ще плюс 10 очок. Після третьої чверті рахунок був 78:61.

У четвертій чверті матчу господарі ще на чотири очка збільшили свою перевагу. На це гості відповіли трьоохочковим кидком Юрія Романовського. У середині чверті господарі ще збільшили свою перевагу у рахунку. Цьому допомогли два трьохочкових кидки у двох атаках – їх завершували Антон Мельнік і Дмитро Баранов. Далі малюнок гри не змінився.

У підсумку матч завершився з рахунком 98:84 на користь БК «Золотой Век». Що ж впевнена гра кропивницької команди у третій та четвертій чвертях дозволила здобути перемогу і посісти підсумкове 11-е місце в український баскетбольній вищій лізі сезону 2018/2019 років.

Найрезультативнішим гравцем звітного матчу став гравець кропивницької команди Олександр Дробязко, який набрав 29 очок. Олександр Петров і Антон Мельнік набрали відповідно 28 та 21 очок. У складі черкаської команди найбільше очок набрали. Нікіта Руслов і Юрій Романовський набрали по 21 очку. Олег Бондаренко набрав 18 очок.

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «Черкаські Мавпи-2» (Черкаси) – 98:84 (26:17, 23:25, 29:19, 20:23)
БК «Золотой Век»: Сосой (3 очка+ 3 підбирань + 16 результативних передач), Баранов (11+8+3), Петров (28+13+2), Дробязко (29+11+2), Мизь (6+3+2), Рибченко (0+0+0), Мельнік (21+7+0), Ткаченко (0+0+0).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»