Головна » Футзал » Спортсмени збірної У ДСНС у Кіровоградської області вибороли «срібло» на Чемпіонаті ДСНС України

211111Протягом 10-11 квітня на базі спортивного комплексу ФСТ «Динамо» у Житомирі проходила фінальна частина Чемпіонату ДСНС України з футзалу, що входить до програми змагань Спартакіади 2019 року.

11 найсильніших команд з обласних підрозділів ДСНС України, які за підсумками попередніх відбіркових ігор потрапили до фіналу, змагались за призові місця Чемпіонату.

Це команди з Рівненської, Харківської, Херсонської, Івано-Франківської, Луганської, Черкаської, Чернівецької областей, а також Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля та Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Збірна команда У ДСНС у Кіровоградській області також здобула у непростій боротьбі «путівку» на Чемпіонат і у результаті надзусиль – адже усі команди мають високий рівень майстерності – разом із командами ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля та ГУ ДСНС у Херсонській області вийшла у фінал Чемпіонату.

Зігравши вирішальні матчі, команди-фіналісти здобули такі місця: «золотий» Кубок Чемпіонату вибороли спортсмени ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля, «срібло» – у нашої команди та відповідно «бронзу» здобули херсонці.

Отже, вітаємо з визначною для нашої області перемогою тренера збірної Олега Твердоступа та рятувальників-футболістів Кіровоградщини: Скоров Максим, Слівченко Олександр, Берьозкін Максим, Кравченко Євген, Ковальов Дмитро, Джабнідзе Давид, Тимошенко Олександр, Олейник Олександр, Стаднік Владислав та Трембич Олександр.

Колектив Управління ДСНС в області щиро вітає наших спортсменів із здобутою перемогою та бажає подальших спортивних здобутків!

0-02-09-e2492f

Прес-служба У ДСНС в області


error: Копіювання заборонено!