Головна » Футзал » Гравець ФК “Новоукраїнка” став MVP Кубка Регіонів АФЛУ

3333222Як вже раніше повідомляв портал “Спортивна Кіровоградщина”, переможцем Першої ліги Кубку Регіонів АФЛУ стала команда “Локомотив” з Лиману (Донецька область). У фіналі другого за силою дивізіону вони впевнено обіграли команду-господаря турніру – ужгородський «УЖНЕТ» з рахунком 4:0. Гості відкрили рахунок вже на другій хвилині гри, а протягом матчу практично не давали шансів господарям, логічно довівши матч до перемоги 4:0.

Лауреати першої ліги

Кращий бомбардир – Руденко Олександр “Локомотив”

Кращий воротар – Телицин Сергій “Локомотив”

Кращий гравець – Мирончук Євген “УЖНЕТ”

MVP турніру – Каушан Дмитро ФК “ЛІЯ”

Переможцем Кубку Регіонів АФЛУ стала житомирська “Енергія”. У вирішальному матчі житомиряни перемогли “Хмельницьких делікатеси” 2:1. Гра була надзвичайно напруженою та повністю відповідала своєму статусу. У першому таймі “енергетики” зуміли забити двічі та впевнено контролювали поєдинок. У другому таймі хмельничани кинули всі сили на порятунок матчу і змогли відіграти один гол із дабл-пенальті, однак, у підсумку “Енергія” втримала необхідний рахунок.