Головна » Футзал » ФК «Новоукраїнка» – бронзовий призер Кубка Регіонів АФЛУ

3333222Завершився розіграш Кубку Регіонів АФЛУ 2018/2019 рр., який проходив у три етапи: кваліфікаційний раунд (перший день), основний раунд (другий день), фінальна частина (третій день).

Участь бралиь дві команди з Кіровоградщини – ФК “Новоукраїнка” та “Енерго”.  Обидві вийшли до вищої ліги основного раунду змагань. Потрапили до однієї групи. З неї до півфіналу зумів вийти ФК “Новоукраїнка”.

Сьогодні відбулося пвфінальне протистояння ФК “Новоукраїнка” – “Хмельницькі делікатеси”.

Початок матчу активніше розпочали гравці команди «Хмельницькі делікатеси». ФК «Новоукраїнка» побудував свою гру від оборони, намагаючись при ліпшій можливості переходити в контратаку. Гравці «Новоукраїнки» мали пару можливостей відкрити рахунок (в одному з епізодів суперника врятував їх голкіпер, який потягнув удар у дев’ятку воріт), але вдалося це зробити супернику. Після виконання кутового послідував удар по воротах «Новоукраїнки»: голкіпер відбив удар, але першим на добиванні був гравець «Хмельницьких делікатесів».

У середині тайму «Новоукраїнці» вдалося зрівняти рахунок. Після введення ауту послідував простріл на дальню штангу воріт, яку результативно замкнув Валерій Попруга – 1:1. У другому таймі матчу Олександр Кармалак вивів вперед ФК «Новоукраїнка». На жаль втримати переможний рахунок не вдалося. За дві хвилини до завершення основного часу зустрічі «Хмельницькі делікатеси» зрівняли рахунок. Переможець протистояння вирішувався у серії післяматчевих пенальті. Всі три виконанні пенальті від гравців «Хмельницьких делікатесів» були влучними. А от кращому бомбардиру «Новоукраїнки в Екстралізі чемпіонату Кіровоградської області Андрію Федотову не вдалося реалізувати пенальті. Як наслідок ФК «Новоукраїнка» до фіналу вищої ліги не вийшов і став бронзовим призером Кубка Регіонів АФЛУ.

ФК «Новоукраїнка» – «Хмельницькі делікатеси» – 2:2 (пен. 1:3) (Кащук, 6; Ситник, 22 – Попруга, 8; Карамалак, 18)

Переможцем турніру стала “Енергія”, яка у фіналі з рахунком 2:1 здолала кривдника новоукраїнців “Хмельницькі делікатеси”. Саме “Хмельницькі делікатеси” стали срібним призером турніру. ФК “Новоукраїнка” і МФК “Яско-2″ здобули бронзові нагороди. У першій лізі Кубка Регіонів АФЛУ перше місце посів “Локомотив”.