«Золотой Век» у Черкасах зазнав поразки

zolotoy_vekБК «Золотой Век» (Кропивницький) у боротьбі за 11 місце чемпіонату України з баскетболу серед команд Вищої ліги сьогодні у першому матчі у Черкасах зазнав поразки.

У першій половині на майданчику була рівна гра; команди йшли очко в очко. На перерву команди за переваги господарів лише в одне очко. А от третю чверть зустрічі кропивницькі баскетболісти можуть занести собі в актив – плюс вісім очок. Але от про четверту чверть цього не скажеш – господарі перемогли з перевагою аж у 12 очок. У підсумку матч завершився з рахунком 102:97 на користь команди «Черкаські Мавпи-2».

Найрезультативнішим гравцем матчу став гравець кропивницької команди Олександр Дробязко, який набрав 30 очок. Микита Мизь та Богдан Сосой набрали відповідно 22 та 15 очок. У складі черкаської команди найбільше очок набрали Ігор Сергеєв і Юрій Романовський – відповідно 22 та 21 очко. Нікіта Руслов, Владислав Мельник і Олег Бондаренко відповідно набрали 17, 14, 14 очок.

14 квітня БК «Золотой Век» у Кропивницькому зустрінеться з командою «Черкаські Мавпи-2». Чи зможе кропивницька команда відіграти 5 очок відставання?

«Черкаські Мавпи-2» (Черкаси) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) –102:97 (26:27, 26:24, 17:25, 33:21)
БК «Золотой Век»: Сосой (15 очок+ 2 підбирань + 13 результативних передач), Баранов (11+5+1), Петров (5+2+1), Дробязко (30+10+7), Мизь (22+3+1), Фортуна (5+1+2), Мельнік (7+1+0), Ткаченко (2+0+0).