Першість Знам’янської районної КДЮСШ з футзалу (+фото)

2019-04-03-0Відбулася Першість Знам’янської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з футзалу серед юнаків та дівчат старшої вікової групи.

У змаганнях серед юнаків перше місце посіла команда Дмитрівського відділення КДЮСШ (тренер Володимир Дьячков). Друге та третє місця відповідно посіли Богданівське відділення №2 (тренер Євген Бандурка) та Цибулівське відділення (тренер Сергій Жуган). Кращим гравцем було визнано Максима Корсуна з Цибулівського відділення.

У змаганнях серед дівчат перше місце посіло Богданівське відділення №1 (тренер Олександр Довженко). Друге та третє місця відповідно посіли Цибулівське відділення (тренер Сергій Жуган) і Богданівське відділення №2 (тренер Євген Бандурка). Олександра Щербак (Богданівське відділення №1) була визнаною кращою спортсменкою турніру. Відзначимо, що у змаганнях серед дівчат команда Володимирівського відділення (тренер Віталій Воровський), яка виграла свої матчі, брала участь поза конкурсом.