Знам’янський район: “Нива” завоювала Кубок Отаманів Холодного Яру

2019-03-30-0Сьогодні, 30 березня, завершився розіграш Кубка Отаманів Холодного Яру-2019 з міні-футболу.

Участь у змаганнях взяло 8 команд, які були поділені на дві групи. 24 березня відбувся груповий етап змагань: у селах Петрове і Дмитрівка були зіграні матчі відповідно груп «А» та «Б». До півфіналу вийшли суботцівський «Хлібодар», цибулівська «Нива», ФК «Казарня» і ФК «Дмитрівка».

Сьогодні ж були зіграні матчі плей-оф. У першому півфіналі зустрічалися ФК «Дмитрівка» та «Хлібодар». У першому таймі матчу глядачі побачили одне взяття воріт: потужним ударом ворота «Хлібодару» вразив Юрій Маринич. Після перерви «Дмитрівка» змогла подвоїти рахунок: Паламарчук результативно замкнув передачу Назаренка – 2:0. З цим рахунком і завершився матч.

В іншому півфінальному протистоянні «Нива» – ФК «Казарня» основний час не дозволив визначити переможця. На м’яч Дениса Делюрмана на початку другого тайму відповів Олександр Постільняк – 1:1. У серії післяматчевих пенальті «Нива» святкувала перемогу з рахунком 3:2; Денис Матвієвський не зміг переграти Олександра Постільняка, який зайняв місце у воротах у серії пенальті.

У матчі за третє місце перша половина не порадувала забитими м’ячами. А от у другому таймі «Казарня» забила аж три м’ячі і святкувала перемогу – 3:0. Фінальний матч турніру вийшов досить напруженим. Дмитрівській команді вдалося забити швидкий м’яч – відзначився Олександр Паламарчук. А через чотири хвилини Олександр Постільняк зрівняв рахунок. Основний час матчу завершився з рахунком 1:1. У серії післяматчевих пенальті знову сильнішою була «Нива» (3:1). У складі ФК «Дмитрівка» Микола Швець поцілив у стійку воріт «Ниви».

На церемонії закриття змагань переможці змагань, команда «Нива», отримала золоті нагороди, перехідний кубок та грамоту. Команди «Дмитрівка» та «Казарня» отримали відповідно срібні та бронзові нагороди, а також грамоти відповідного ґатунку. Кращим гравцем турніру було визнано нападника «Ниви» Олександра Постільняка. Кращим тренером турніру став наставник команди-переможниці Сергій Іванович Жуган.

Півфінали:
ФК «Дмитрівка» – «Хлібодар» (Суботці) – 2:0 (1:0) (Маринич, 12; Паламарчук, 21)
«Нива» (Цибулеве) – ФК «Казарня» – 1:1 (0:1) (по пен. 3:2) (Постільняк, 17 – Делюрман Д., 7)
Матч за третє місце.
ФК «Казарня» – «Хлібодар» – 3:0 (0:0) (Матвієвський, 19; Делюрман Д., 24; Мхітарян Е., 28)
Фінал
«Нива» – ФК «Дмитрівка» – 1:1 (1:1) (по пен. 3:1) (Постільняк, 7 – Паламарчук, 3)

Змагання пройшли за підтримки відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА (начальник Віта Сидоренко), Знам’янської районної федерації футболу (голова Анатолій Головатенко) та районної організації ВСФТ «Колос» (керівник Сергій Богун).

2019-03-30-3

2019-03-30-5

2019-03-30-8

2019-03-30-7

2019-03-30-6

Відзначимо, що як вже повідомляли раніше створено сайт Знам’янської районної федерації футболу zrff.vs.kr.ua, на якому повністю висвітлюються змагання з футболу і футзалу, зокрема, можете переглянути інформацію про розіграш Кубку Отаманів Холодного Яру-2019. Автором сайту є Віктор Слюсаренко.

На сайті є календарі та таблиці групового етапу даних змагань, повна статистика кожного матчу турніру, індивідуальна статистика гравців у розрізі команд, а також у кожному з їх профілів. Також є можливість переглянути список бомбардирів турніру (кращі бомбардири у боковій колонці сайту а є посилання сторінку з повним списком бомбардирів).