Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» програв в Івано-Франківську

zolotoy_vekБК «Золотой Век» (Кропивницький) у боротьбі за підсумкові 9-12 місця чемпіонату України з баскетболу серед команд Вищої ліги сьогодні зустрічався з івано-франківською «Говерлою».

У першому матчі, який відбувся 24 березня у Кропивницькому, нагадаємо БК «Золотой Век» з рахунком 69:66 святкував перемогу. Сьогодні БК «Золотой Век» мав втримати здобуту перевагу у три очка.

Після тридцяти секунд без очок вперед вийшли господарі. Але кропивницька команда не забарилася з відповіддю – Дробязко зрівняв рахунок. Далі Тимофійчук виконав влучний трьохочковий кидок. Гості намагалися передачею через півполя провести швидку атаку, але не вдалося обробити м’яч. Потім від Тимофійчука був ще один трьохочковий кидок. Далі до семи очок господарі збільшили (15:8), але гості змогли скоротити відставання до одного очка (17:16). Знову до семи очок господарі збільшили рахунок завдяки влучному трьохочковому кидку від Кошовця (23:16), але на цей дав гідну відповідь Мизь своїм трьохочковим. Але знову господарі збільшили рахунок завдяки двом трьоочковим – цього разу влучили Калашніков та Тимофійчук (29:19). Дробязко трьохочковим три очка відіграв. Далі команди змінили суттєво різницю у рахунку. Перша чверть завершилася з рахунком 33:22 на користь івано-франківської команди.

У перші хвилини другої чверті матчу завдяки влучним кидкам Петрова та Сосоя гості скоротили відставання у рахунку до 5 очок. Господарі намагалися збільшити свою перевагу, але Сосой виконав два вчасні трьохочкові кидки. Баранов скоротив відставання у рахунку до трьох очок. Але на останній хвилині першої половини зустрічі не вдалося гостям набрати жодного очка, але господарі ще збільшили перевагу до семи очок – 55:48.

У третій чверті гості змогли переломити хід матчу, не лише відіграли відставання у рахунку, але вийшли на шість очок. Але от чверть завершили лише з двома очками переваги – господарі чотири очка на останній хвилині відіграли. В останній чверті матчу гості не втримали перевагу рахунку за сумою двох матчів у 5 очок. Господарі вирвали перемогу – 91:78. На жаль, в четвертій 10-ти хвилинці кропивницька команда набрала лише сім очок. Також є питання до роботи бригади арбітрів, що працювала на цьому матчі.

Найрезультативнішим гравцем матчу став гравець кропивницької команди Олександр Дробязко, який набрав 25 очок. Микита Мизь та Богдан Сосой набрали відповідно 24 та 14 очок. У складі івано-франківської «Говерли» найбільше очок набрав Сергій Аврахов. Володимир Дроздов, Андрій Калашніков, Володимир Орленко і Денис Кошовець набрали відповідно 16, 15, 14, 14 очок.

Завтра, 30 березня, визначиться суперник БК «Золотой Век» у боротьбі за 11-12 місця. Завтра відбудеться матч «Харківські Соколи» – «Черкаські Мавпи-2». Зазначимо, що у першому матчі в Черкасах «Харківські Соколи» святкували перемогу з рахунком 88:78. Команда, яка у цьому протистоянні програє, зіграє з БК «Золотой Век». Матчі мають відбутися 6 та 14 квітня.

«Говерла» (Івано-Франківськ) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) –91:78 (33:25, 22:23, 14:23, 22:7)
БК «Золотой Век»: Сосой (14 очок+ 6 підбирань + 7 результативних передач), Баранов (3+5+2), Петров (6+9+2), Дробязко (25+5+3), Мизь (24+8+2), Фортуна (2+3+3), Мельнік (4+2+1), Ткаченко (0+0+0).