Головна » Інше_про_футбол » Андрій Пятов: з усіх футбольних карликів Люксембург – найсильніша збірна

PyatovВоротар збірної України, вихованець кропивницького футболу, Андрій Пятов прокоментував перемогу над Люксембургом (2:1), а також окреслив подальші перспективи національної команди у відборі Євро-2020.

- Андрій, на 90-й хвилині гри не було бажання побігти до штрафного майданчика суперника, щоб допомогти забити партнерам переможний гол?

- Ні. Ми ж не програвали. Тим більше що там і без мене розібралися (посміхається).

- Збірна України награв на перемогу?

- Важка була гра. І якщо ми виграли, значить, награли на три очки. Тут можна по-різному говорити: що це фортуна або клас нашої команди зіграв роль або суперник похитнувся в найвідповідальнішу хвилину. Факт залишається фактом – в нашій активі – максимальний результат.

- Найбільшою несподіванкою став пропущений “синьо-жовтими” м’яч. В штрафній сталася якась плутанина?

- Була низка наших помилок. Там якось легко розкрили наш фланг. Я намагався прочитати простріл, і навіть під час передачі торкнувся м’яча, чим дезорієнтував Микиту Бурду, відповідно, і Богдан Бутко не міг очікувати такого подарунка …

- Пощастило, що збірна України відігралася ще в першому таймі?

- Без сумніву. По такій грі, не знаю, змогли б ми забити за другий тайм два м’ячі.

- На передматчевіому розборі гри ви розраховували, що з Люксембургом впоратися буде дуже важко?

- Так. Було видно, що це грає команда, яка дає грати і іншим. Я пам’ятаю наші очні матчі у відборі на Євро-2016. На виїзді до нашого першого гола було дуже складно, та й у Львові ми змогли зломити опір люксембуржців тільки в другому таймі. Уже не раз говорилося, що з усіх футбольних карликів, це найсильніша збірна. Я це можу тільки підтвердити. В останні роки збірна Люксембургу навчилася якісно атакувати.

- Невиразну гру збірної України можна списати на втому після візиту в Лісабон?

- Частково. У матчі з Люксембургом на поле в стартовому складі вийшло п’ять нових футболістів. Більше була психологічна втома.

- Домашні поєдинки в червні проти Сербії і Люксембургу, стануть для “синьо-жовтих” ключовими в боротьбі за вихід до фінальної частини Євро?

- Якщо помріяти, то максимальна кількість очок в цих зустрічах помітно збільшить наші шанси на успіх у відборі. Однак Люксембург продемонстрував свою силу, а про Сербію я й не кажу, там багато висококласних європейських майстрів, нічия з португальцями тому підтвердженням. Видно, що в нашій групі, кожна наступна гра буде на вагу золота.

http://zbirna.com/


error: Копіювання заборонено!