Головна » Баскетбол » Баскетболісти зі Знам’янського району здобули бронзові нагороди на обласних змаганнях

2019-03-26-026 березня пройшли змагання з стрітболу серед загальноосвітніх навчальних закладів в м. Кропивницький комплексна ДЮСШ #4 .

На змагання приїхало 12 команд з них 6 команд юнаків та 6 команд дівчат. Команди були поділені на 2 групи. Знам’янський район на цих змаганнях представляла ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім. І.Г. Ткаченка».

Команда хлопців потрапила до групи з Бобринецьким та Новомиргородським районами. Перша гра була зіграна з Бобринецьким районом і стала для наших хлопців вдалою, рахунок – 10:6. Друга гра з Новомиргородським районом була також позитивною, але по закінченню основного часу рахунок був 5:5, по правилам змагань повинна бути різниця в 2 очки, і дається овертайм. Наша команда вирвалась вперед і перемогла 7:5, що і дало їм змогу вийти з групи переможцями. У чвертьфіналі Богданівські хлопці зустрілись з Долинським районом, гра була важка і закінчилась для нас поразкою 10:8 на користь суперників.

Програвши у долинчан наша команда знов зустрілась з Бобринецьким районом, грали за 3-4 місце і перемогли з рахунком 8:6. За підсумками змагань хлопці з Богданівки посіли 3 (призове) місце на обласних змаганнях зі стрітболу.

Дівчата Богданівської школи виступили гірше. У своїй групі вони зустрілись з сильними командами Бобринецького району та Помічної( переможці змагань). На жаль в обох іграх наші дівчата зазнали поразок і не вийшли з групи.