Головна » Бокс » На Кіровоградщині відбувся вечір професійного боксу

232222323 березня в Олександрії уперше відбувся вечір професійного боксу. Захід пройшов у ПК «Світлопільський» за ініціативи міського голови С. Цапюка та організований Національною лігою професійного боксу України за підтримки численних спонсорів.

Почесними гостями вечора були: Михайло Зав’ялов – майстер спорту СРСР, Заслужений тренер України і СРСР, президент Національної ліги професійного боксу України, супервайзер професійного боксу, а також Аліна Шатернікова -чемпіонка світу серед професіоналів, віце-президент Націнальної ліги професійного боксу України.

Степан Кирилович привітав гостей і жителів міста зі святом спорту, побажав глядачам видовищних боїв, а спортсменам – перемоги.
На вечорі відбулося 10 поєдинків за участю боксерів з Таджикистану, Вірменії, Києва, Чернігова, Івано-Франківська, Кропивницького, Харкова, Борисполя, Броварів і 4-х спортсменів з Олександрії.

Бої були захоплюючими та вражали високою спортивною майстерністю боксерів. Переможці отримували призи по 10 тис. грн, а за 2 місце – 5 тис.грн.

Олександрійські спортсмени, як завжди, виявилися на висоті. Усі четверо учасників вибороли перемогу у своїх категоріях. Це: Владислав Дашкін, Акім Чорнобривець, Богдан Гарькавий та Костянтин Стаднік. Після відповідних змагань наші боксери увійшли до світового боксерського рейтингу у своїх вагових категоріях.

32322222

http://olexrada.gov.ua


error: Копіювання заборонено!