Головна » Інше » В Олександрії відбувся чемпіонат України з автокросу

avtokross-olexУ неділю 19 жовтня в Олександрії завершився IV етап Чемпіонату України по автокросу 2014 року. Змагання проходили на спортивній трасі “Вербова Лоза”. 

Автокрос повернувся в Олександрію після 16-річної перерви. Щоб прийняти чемпіонат, на трасі провели реконструкцію. Учасники з інших міст підкреслили, що траса їм сподобалася. За два дні змагань в особистому і командному заліках було розіграно 42 кубки і 60 медалей. Кіровоградська область зуміла отримати два призові місця – срібло і бронзу. Так, 12-річний Данило Крисько з Олександрії завоював ІІ місце в старшій заліковій групі юніорів на СКА багги. А кіровоградець Віктор Фоменко – ІІІ місце серед “кузовів” (клас 7Н).
Лідером в командному заліку став Запорізький автомобільний клуб, на другому місці – ЖСТК “Атомтехноспорт” (Жовті Води). Третій командний призер не визначався, оскільки атестацію як команда пройшли тільки Запоріжжя і Жовті Води.
Не обійшлося й без аварій.Так, на крутому віражі перекинувся на бік багги дніпропетровця Олексія Степаненко. Стюарди, не зупиняючи заїзду, швидко поставили машину на колеса. Переконавшись, що спортсмен в порядку, йому дозволили продовжити гонку. Також слід відмітити ноу-хау – чому на трасі не було пилу. Як вдалося дізнатися, олександрійський гонщик Сергій В’ялих закупив 15 тонн солі, яку перед стартом висипали на зволожений трек. Сіль затримала випар вологи, що дозволило провести гонку в комфортних умовах.

Моя Олександрія

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.


Теґи:
error: Копіювання заборонено!