Головна » Футзал » У Знам’янському районі завершився груповий етап змагань з міні-футболу (+фото)

2019-03-24-0skСьогодні відбувся груповий етап розіграшу Кубка Отаманів Холодного Яру-2019 з міні-футболу. Участь у змаганнях беруть вісім команд, що були поділені на дві групи шляхом жеребкування.

Перший матч групи «А» порадував своєю результативністю. Все розпочиналося з автоголу, коли не вдало намагався зупинити передачу від партнера голкіпер «Хлібодару». Наприкінці тайму «Казарня» подвоїла рахунок у матчі. Перші три хвилини другого тайму все перевернули з ніг на голову – суботцівська команда змогла за короткий інтервал часу забити три м’ячі. Наприкінці матчу «Казарня» зуміла уникнути поразки, зрівнявши рахунок. В іншому матчі туру «Промінь» – «Титан» забитих м’ячів не було.

У другому турі знову була зафіксована нічия за участі богданівського «Променю». А от у зустрічі з «Хлібодаром» рахунок відкрив «Титан». І знову «Хлібодар» зумів проявити характер, забивши двічі. Цього разу «Хлібодар» не дозволив супернику відповісти і втримав перевагу в один м’яч.

На початку першого матчу третього туру «Хлібодар» відкрив рахунок. Богданівці могли уникнути поразки, але не щастило. Двічі після ударів Євгена Бандурки і Олександра Довженка «Хлібодар» виручив каркас воріт. Кілька разів рятував голкіпер Микола Москаленко. Також кілька разів виручив своїх партнерів і голкіпер «Променю» Едуард Шокул. «Хлібодар» здобув мінімальну перемогу і забезпечив собі першу сходинку у групі «А». Останній матч цієї групи, як і перший, був результативним. У першій половині матчу «Казарня» двічі забила. На другий тайм матчу сил у гравців «Титану» не вистачило, які грали без замін. Як наслідок «Казарні» вдалося збільшити рахунок у матчі. «Титан» зумів лише забити м’яч престижу – 6:1.

Група «А»
Тур 1
ФК «Казарня» – «Хлібодар» – 3:3 (2:0) (Дар’єв Роман, 3 (авт.); Кравченко, 10; Зайцев, 20 – Попов, 11, 11; Степаненко, 13)
«Промінь» – «Титан» – 0:0
Тур 2
«Хлібодар» – «Титан» – 2:1 (0:0) (Дар’єв Роман, 17, Степаненко, 18 – Холін, 15)
«Промінь» – ФК «Казарня» – 0:0
Тур 3
«Хлібодар» – «Промінь» – 1:0 (1:0) (Степаненко, 2)
ФК «Казарня» – «Титан» – 6:1 (2:0) (Зайцев, 4, 11; Матвієвський, 8; Делюрман Д., 14; Мхітарян Т., 17; Мхітарян Е., 19 – Шаблій, 16)

Турнірне становище команд: 1. «Хлібодар» – 7 очок, 2. ФК «Казарня» – 5, 3. «Промінь» – 2, 4. «Титан» – 1.

У першому турі групи «Б» «Дмитрівка» впевнено перемогла «Кристал» з Володимирівки. Друга гра туру вийшла більш напруженою. У першому таймі команди обмінялися забитими м’ячами. Також на восьмій хвилині у складі «Ниви» був вилучений Роман Жуган. Після перерви Олександру Постільняку вдалося забити переможний м’яч.

У другому турі «Кристал» і «Маяк» не забили жодного м’яча на двох. У матчі «Дмитрівка» – «Нива» було ж забито чотири м’ячі – всі на рахунку команди з Цибулевого. У складі переможців хет-трик оформив Валентин Жуган.

У третьому турі лідери групи ледь не зазнали поразок, програючи після першого тайму. «Нива» у протистоянні з «Кристалом» змогла зрівняти рахунок – 1:1. «Дмитрівка» після перерва забила три м’ячі і здобула вольову перемогу з рахунком 4:2.

Група «Б»
Тур 1
ФК «Дмитрівка» – «Кристал» (Володимирівка) – 3:0 (2:0) (Назаренко, 1, 15; Суховий, 7)
«Нива» (Цибулеве) – «Маяк» (Трепівка) – 2:1 (1:1) (Русін Р., 4; Постільняк, 16 – Носовський, 9)
Тур 2
«Кристал» – «Маяк» – 0:0
ФК «Дмитрівка» – «Нива» – 0:4 (0:2) (Жуган В., 3, 7, 16; Москаленко, 14)
Тур 3
«Нива» – «Кристал» – 1:1 (0:1) (Постільняк, 15 – Коцар, 3)
ФК «Дмитрівка» – «Маяк» – 4:2 (1:2) (Назаренко, 3, 15; Паламарчук. 12; Суховий, 18 – Бейбутян, 2; Короленко, 8)
Турнірне становище команд: 1. «Нива» – 7 очок, 2. ФК «Дмитрівка» – 6, 3. «Кристал» – 2, 4. «Маяк» – 1.

30 березня у селі Дмитрівка відбудеться фінальний етап розіграшу Кубка Отаманів Холодного Яру-2019 з міні-футболу. У першому півфіналі зустрінуться «Хлібодар» та ФК «Дмитрівка», а у другому – «Казарня» з «Нивою». Потім будуть зіграні матч за третє місце та фінал.