Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» здолав «Говерлу» з Івано-Франківську

zolotoy_vekБК «Золотой Век» (Кропивницький) у боротьбі за підсумкові 9-12 місця чемпіонату України з баскетболу серед команд Вищої ліги сьогодні зустрічався з івано-франківською «Говерлою».

Саме з першого домашнього поєдинку проти івано-франківської «Говерли» у Кропивницькому, «золоті» вступили у боротьбу за місця у топ-10 чемпіонату. Матч-відповідь за тиждень відбудеться в Івано-Франківську. Перша чверть матчу була за гостям – плюс 9 очок на їх користь. Друга чверть була більш рівнішою і на перерву команди пішли за 11 очок переваги баскетболістів з Івано-Франківська.

У третій чверті матчу баскетболісти кропивницької команди продемонстрували відмінну гру в захисті та в атаці і відіграли аж 10 очок. У четвертій чверті БК «Золотой Век» зміг ще відіграти три очка. Підсумковий рахунок 69:66 на користь БК «Золотой Век». Хоча це не значна перевага перед виїзною зустрічі, яка відбудеться в Івано-Франківську 30 березня.

Найрезультативнішим гравцем матчу став гравець гостей Андрій Калашніков, який набрав 25 очок. Денис Кошовець і Володимир Орленко у «Говерли» набрали відповідно 15 та 12 очок. У БК «Золотой Век» найбільше очок набрав Микита Мизь – 21 очок. Олександр Дробязко і Олександр Петров набрали відповідно 15 та 12 очок.

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «Говерла» (Івано-Франківськ) – 69:66 (13:22, 16:18, 21:11, 19:15)
БК «Золотой Век»: Сосой (9 очок+ 6 підбирань + 11 результативних передач), Баранов (8+7+2), Петров (12+9+2), Дробязко (15+12+3), Мизь (21+4+2), Фортуна (2+4+0), Мельнік (2+2+0), Ткаченко (0+0+0).