Головна » Блоги » Сьогодні відбулися чотири матчі першої ліги (+відео)

pfl-1-ligaСьогодні відбулися чотири матчі 19-го туру першої ліги з футболу. Два матчі туру не відбулися. Кропивницька знялася зі змагань і “Оболонь Бровар відпочивала. “Суми” не приїхали до “Агробізнесу”.

Нагадаємо, що вчора у першому матчі туру “Інгулець” у Миколаєві святкував перемогу з рахунком 1:0.

Сьогоднішні чотири матчі були цікавими. У першому матчі були аж три вилучення – всі у складі “Прикарпаття”. Івано-Франківська команда по при це намагалася не зазнати розгромної поразки. Тривалий час тримався рахунок 2:1. Лише на 84-ій хвилині матчу “Колос” збільшив перевагу у рахунку до двох м’ячів.

Колос – Прикарпаття 3:1 (2:1)
Голи: Бондаренко (15, 35 пен); Морозко (84) – Конкольняк (29)
На 24-й хвилині Худоб’як не забив пенальті (воротар)

Колос: Волинець, Сахневич, Максименко, Гавриш, Мігунов, Мілько, Задоя (Поздєєв 46), Ільїн, Банасевич (Морозко 66), Кизилатеш (Дорошенко 75), Бондаренко (Лисенко 75).
Прикарпаття: Новак, Данищук, Ковальчук, Француз, Квасний, Кузьмін, Борисевич (Януш 72), Веприк (Боришкевич 72), Конкольняк, Дитко (Бочкур 40), Худоб’як.
Попередження: Задоя (28) – Квасний (6); Данищук (21); Кузьмін (34); Ковальчук (36); Квасний (77)
Вилучення: Ковальчук (36); Кузьмін (57); Квасний (77)

Луцька Волинь поступилася краматорському Авангарду. у першому таймі глядачі не побачили забитих мячів. Після перерви краматорці залишилися у меншості. По при це саме гостям вдалося відкрити рахунок. “Волинь” на 87-ій хвилині отримала перевагу у два гравці, але це не допомогло – гості втримали свої ворота недоторканими.

Волинь – Авангард 0:1 (0:0)
Голи: Кірієнко (76 пен)

Волинь: Когут, Сімінін, Горопевшек, Болденков, Цюпа (Козьбан 79), Курко, Бартулович, Хагназарі, Кожанов, Волошинович (Западня 60), Карпенко (Климець 64).
Авангард: Денчук, Сухаров, Єрмаков, Шершень, Ємець, Лобов, Полюлях (Воробей 90+4), Трояновський, Матяж (Собко 87), Демченко, Кірієнко (Хоцяновський 83).
Попередження: Бартулович (12); Болденков (32); Волошинович (34); Кожанов (69); Сімінін (74) – Трояновський (12); Ємець (45); Сухаров (57); Ємець (59); Лобов (61); Денчук (81); Сухаров (87)
Вилучення: Ємець (59); Сухарьов (87)

“Рух” здобув мінімальну перемогу над “Балканами”. Це перша офіційна вікторія винниківської команди під керівництвом Леоніда Кучука.

Рух – Балкани 1:0 (0:0)
Голи: Никитюк (65)

Рух: Мисак, Дуць, Заставний, Никитюк, Леандро, Каленчук, Брикнер, Русин (Вербний 61), Буй (Грисьо 55), Бойчук (77), Климчук (Габріель 90+2).
Балкани: Паламарчук, Саламаха, Любчак, Пенов, Опря, Пархоменко К., Гаврилюк, Златов Н. (Златов В. 74), Чернишов (Ільницький 55), Паламар (Райчев 68), Якубов (Болокан 59).
Попередження: Леандро (68); Грисьо (83); Мисак (90+4) – Гаврилюк (77); Пенов (88)

Найбільш очікуваний матч відбувся у Харкові. Було чимало глядачів. Побито рекорди відвідуваності стадіону у першій лізі. Щодо гри, то господарям вдалося забити швидкий гол. Інтервал з 27 по 29 хвилини стали справжнім жахом для харківської команди – пенальті, гол та вилучення. Необдуманий фол Гранкіна у центрі поля був оцінений червоною карткою і гсоподарі матч догравали у 10-ьох. На старті другого тайму матчу гості забили гол, який став переможним.