Головна » Перша ліга » Матч “Гірник-Спорт” – “Інгулець” буде перенесено

IngyletsСпортивний директор ПФЛ Євгеній Мороз розповів про зміни в розкладі матчів Першої ліги.

- Матчі Кубка та 21-го туру змагань у Першій лізі припадають на одну дату. Як ПФЛ розводитиме матчі?

- Дійсно, рішенням Виконкому ФФУ визначено нові дати 1/4 фіналу Кубка України. На цьому етапи клуби зіграють сьомого квітня. Серед учасників і два наших клуби, це “Інгулець” і “Дніпро-1″. До речі, ФФУ змінила й дати 1/2 фіналу Кубка України, ця стадія змагань відбудеться 17 квітня 2019 року.

І в першому, і в другому випадку на ці дати припадають 21-й та 23-й тури змагань Першої ліги. Тож рішенням Адміністрації матчі 21-го туру змагань у Першій лізі за участю наших кубкових представників буде перенесено на 03 квітня 2019 року, а інші команди, які не є учасниками Кубка України, зіграють свої матчі шостого або сьомого квітня відповідно. Офіційно рішення щодо проведення 21-го туру змагань Першої ліги буде прийнято наступного тижня у відповідності до чинного Регламенту змагань.

- Ви були готові до таких змін, адже на Раді ліг у лютому уже було перенесно одразу кілька турів через вибори Президента України?

- Із кожним пройденим етапом наших команд в Кубку України календар для цих команд корегуватиметься. Для нас Рішення Виконавчого комітету не стало несподіванкою, ми попередньо обговорювали ці питання з клубами на Раді ліг і попереджали команди про зміни в плані-календарі змагань.

Зазначимо, що у 21-му турі “Інгулець” на виїзді гратиме з “Гірником-Спортом”, а “Дніпро1″ на виїзді гратиме з “Волинню”.


error: Копіювання заборонено!