Головна » Футзал » «Інгул» – переможець Першої ліги Чемпіонату Кіровоградської області

futzal-kir-11-cВідбулися матчі 18-го туру Першої ліги Чемпіонату Кіровоградської області з футзалу сезону 2018/2019 років. Це був останній тур змагань.

Перед звітним туром було не багато питань. Переможець і призери вже були відомі, кращий бомбардир теж. Сергій Квашенко з ФК «Бобринець» забив 49 м’ячів, що було найбільше у всіх лігах чемпіонату. І залишалося лише питання: чи вдасться йому покорити позначку 50? Невдалося по причині, що він не брав участь у матчі останнього туру.

У цьому турі мало відбутися 5 матчів, але один з них не був зіграний. Команда «Євгеніка», яка посіла останнє місце у лізі, не з’явилася на зустрічі з «Агроноватором», і «Євгеніці» була зарахована технічка поразка, а супернику – технічна перемога.

ФК «Компаніївка» у зустрічі із земляками не втримав переможний рахунок. Після першого тайму вели з перевагою у два м’ячі, а у підсумку поступилися з рахунком 5:6. У складі «Динамо» хет-трики оформили Олійник і Бурилін.

Переможець ліги «Інгул» впевнено переграв команду, яка стала бронзовим призером змагань. У складі «Інгула» хет-трик оформив Потьомкін. Відзначимо, що «Інгул» у чемпіонаті виграв всі 18 матчів.

ФК «Бобринець» без свого лідера зумів переграти «Найк». У першій половині матчі у ворота «Найку» влетіло аж шість сухих м’ячів. Після перерви «Бобринець» збавив обороти своїх атак і суперник зміг два м’ячі відіграти. У складі «Бобринця» покер оформив Літвін – до речі, всі м’ячі були забиті у першому таймі матчу. ФК «Бобринець» впевнено посів друге місце у чемпіонаті, зазнавши лише двох поразок від лідера «Інгула». В інших 16-ти матчах здобув перемоги.

«Дніпро-Кіровоград» у матчі з «Монолітом» після першого тайму виграв з перевагою у два м’ячі, але не втримав перевагу. «Моноліт» зумів проявити характер і зрівняти рахунок – 3:3.

Результати матчів 18-го туру Першої ліги:
«Євгеніка» – «Агроноватор» – 0:3
ФК «Компаніївка» – «Динамо» – 5:6 (4:2) (Штундер, 3, 37; Харук, 10; Іванець, 14; Гончар, 19 – Олійник, 5, 25, 26; Бурилін, 13, 27, 39)
«Новий-Парадіз» – «Інгул» – 2:6 (1:4) (Візер, 6; Гоменюк, 34 – Лебединський, 5, 12; Потьомкін, 11, 18, 36; Іщенко, 28)
ФК «Бобринець» – «Найк» – 7:3 (6:0) (Літвін, 1, 3, 13, 17; Проценко, 8; Довгаль, 14; Арабов, 39 – Мітькін, 25, 33; Слюсаренко, 36)
«Дніпро-Кіровоград» – «Моноліт» – 3:3 (3:1) (Дірюченко, 3; Берлов, 14, 18 – Висотенко, 5; Огирь, 22; Кочу, 37)

Турнірне становище команд: ФК «Інгул» – 54 очка, «Бобринець» – 48, ФК «Новий-Парадіз» – 38, «Дніпро-Кіровоград» – 29, «Моноліт» – 22, ФК «Компаніївка» – 20, «Агроноватор», «Найк» – по 17, ФК «Динамо» – 15, «Євгеніка» – 3.

Кращі бомбардири: Сергій Квашенко (ФК «Бобринець») – 49 м’ячів, Євгеній Павленко («Інгул») – 33, Святослав Потьомкін («Інгул») – 29, Ярослав Гайсьонок («Моноліт») – 27.