Сьогодні БК «Золотой Век» без лідера програв криворіжцям

zolotoy_vekБК «Золотой Век» (Кропивницький) в останньому турі групового етапу чемпіонату України серед команд вищої ліги з баскетболу вдома зустрічався з командою «Кривий Ріг КНУ-КДПУ».

Вчора, нагадаємо, БК «Золотой Век» святкував перемогу над командою «Кривий Ріг КНУ-КДПУ» – 96:81.

Сьогодні кропивницькій команді, яка грала без лідера Олександра Дробязка, вдалося на рівних зіграти з суперником лише у першій половині. Першу чверть матчу БК «Золотой Век» виграв з перевагою в одне очко. У другій чверті вже гості були кращими – з перевагою у три очка. То ж на перерву команди пішли за рахунку 50:48 на користь команди з Кривого Рогу.

У третій та четвертій чвертях гості були сильнішими і забезпечили собі впевнену перемогу.
Підсумковий рахунок 96:79 на користь БК «Кривий Ріг КНУ-КДПУ». БК «Золотой Век» по при поразку посів шосте місце у групі, обійшовши БК «СумДУ». Це був останній офіційний матч у нинішньому сезоні.

Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Золотой Век» Олександр Петров, який набрав 23 очка. Дмитро Баранов і Микита Мизь набрали відповідно 14 та 10 очок. У складі криворізької команди найбільше очок набрали Владислав Унгурян, Владислав Фролов, Михайло Бублик та Андрій Бондаренко – відповідно 21, 16, 12 та 10 очок.

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «Кривий Ріг КНУ-КДПУ» (Кривий Ріг) – 79:96 (22:21, 26:29, 17:24, 14:22)
БК «Золотой Век»: Сосой (3 очка+ 2 підбирання + 6 результативних передач), Баранов (14+1+3), Петров (23+8+4), Мизь (10+0+2), Фортуна (3+2+3), Мельнік (7+3+0), Рибченко (5+3+4), Ткаченко (3+5+3), Саламаха (6+1+1), Поярков (5+3+0).