Головна » Прем'єр-Ліга » Суддівський аналіз матчу “Чорноморець” – ФК “Олександрія”

Chorn-OlexМатч між “Чорноморцем” та “Олександрією” був одностороннім з точки зору розподілу сил, але це не сприяло вдалому суддівству Миколи Балакіна. Принаймні, експерт Мирослав Ступар дуже сильно сумнівається в правомірності призначеного у ворота гостей одинадцятиметрового.

Мирослав Іванович зазначає, що м’яч після удару Гошкодері влучив Лучкевичу не в руку і навіть не в плече, а в плечовий суглоб. А це – точно не підстава для призначення одинадцятиметрового. Те, що “Чорноморець” свій шанс не реалізував (Аржанов схибив з “точки”), ніяк не знімає відповідальності з арбітра.

При цьому, експерт додає, що навіть класичні телеповтори однозначної відповіді на запитання, – була рука чи ні?, – не дають. Момент треба розглядати за допомогою спеціальних програм, з зупинками, з різних ракурсів. А Балакін на полі епізод бачив у профіль, бо знаходився на радіусній дузі штрафного майданчика. Та ще й активні апеляції одеситів залишили свій вплив. Тому рішення про пенальті – швидше інтуїтивне, аніж професійно виважене. Така суб’єктивна думка Мирослава Ступара.

Також експерт наголошує на тому, що треба похвалити Балакіна за вилучення Коваля. Нападник “Чорноморця” ззаду стрибнув у ноги Бабогло, котрий перед тим зіграв у м’яч. Очевидна червона, показати яку, переконаний Ступар, наважився б не кожен український арбітр.

UA-футбол


error: Копіювання заборонено!