Головна » Баскетбол » У Знам’янському районі відбувся турнір з баскетболу (+фото)

2019-01-16-0Сьогодні, 16 березня, у селі Богданівка відбулися змагання з баскетболу серед чоловіків та жінок у залік 39-ої Знам’янської районної Спартакіади серед фізкультурно-спортивних клубів сільських рад та колективів фізкультури району.

За підсумками змагань серед чоловіків перше місце посіла команда «Богданівка-1» (граючий тренер Рубен Геворгян). Друге та третє місця відповідно посіли команди «Петрове» та «Богданівка-2».

У змаганнях серед жінок перше місце посіла команда «Богданівка-1» (граючий тренер Катерина Криворіг). Друге та третє місце відповідно посіли команди «Богданівка-2» і «Петрове».

На церемонії закриття змагань головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко та керівник районної організації ВФСТ «Колос» Сергій Богун вручили переможцям змагань, командам «Богданівки-1», кубки, золоті нагороди та грамоти. Чоловіча команда «Петрове» та жіноча «Богданівка-2» отримали срібні нагороди і грамоти. Чоловіча «Богданівка-2» і жіноча «Петрове» отримали бронзові нагороди та грамоти.

Також були відзначені індивідуальними грамотами кращі тренери та гравці. Наставники команд-переможниць змагань Рубен Геворгян і Катерина Криворіг отримали грамоти. Найкращими баскетболістом і баскетболісткою відповідно було визнано Олександра Ровка і Анастасію Томілову.

Змагання пройшли за підтримки відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації та районної організації ВФСТ «Колос».