Головна » Баскетбол » Ривок Олександра Дробязка приніс перемогу БК «Золотой Век»

zolotoy_vekБК «Золотой Век» (Кропивницький) в останньому турі групового етапу чемпіонату України серед команд вищої ліги з баскетболу вдома зустрічався з командою «Кривий Ріг КНУ-КДПУ».

Матч розпочався за рівної гри. Гості вели у рахунку, а господарі зрівнювали. Потім кропивничани вели у рахунку 10:7, але вчасний трьохочковий кидок Горобченка зрівняв рахунок і не дозволив господарям мати шанс піти у відрив. Далі команди йшли очко в очко. Микита Мизь кидком з середньої відстані зробив рахунок 19:16. Гості відповіли двома результативними атаками і набрали поспіль 5 очок. Перша чверть матчу завершилася з мінімальною перевагою гостей – 22:23.

У другій чверті матчу криворізька команда намагалася піти у відрив. Вела у рахунку 29:24, 37:30. Та все ж у другій половині чверті кропивницька команда змогла наверстати втрачене і дістати суперника. І на перерву команди пішли вже за мінімальної переваги господарів – 47:46.

Влучний трьохочковий кидок Микити Мизя збільшив перевагу господарів до чотирьох очок. Далі команди відповідали атакою на атаку – перевага господарів коливалася від чотирьох до двох очок. Дві результативні атаки поспіль, які завершили Сєргєйчик і Фролов, зменшили перевагу господарів до одного очка. За шість до завершення чверті чотири поспіль набрані очка від Сєргєйчика і гості вийшли вперед – 60:59. Далі гості змогли переломити хід матчу, але не надовго. Криворізька команда вела у рахунку Drobyazko66:62. І в потрібний момент «вагоме слово сказав» лідер кропивницької команди Олександр Дробязко. Він за останні дві хвилини третьої чверті набрав поспіль аж 9 очок, на що суперника нічим не відповів, і рахунок став 71:66 вже на користь БК «Золотой Век».

На початку четвертої чверті команди обмінялися результативними атаками – на влучний кидок Мизя відповів Водолазський. А потім Сосой збільшив перевагу у рахунку до 6 очок. Дробязко забив два з фолом і, переалізувавши штрафний, збільшив перевагу господарів до плюс 9. У наступній атаці Баранов довів перевагу до 11 очок, що змусило тренерський штаб гостей брати тайм-аут. Після нього Петров і Дробязко збільшили перевагу господарів до 15 очок і зробили вагому заявку на перемогу за 4,5 хвилини до завершення четвертої чверті матчу.

Тренерський штаб господарів дав пограти і молодим виконавцям, надавши відпочинок лідерам команди. Гості вже не намагалися відігратися. Підсумковий рахунок 96:81 на користь БК «Золотой Век». Ця здобута перемога дозволяє у турнірній таблиці обійти «СумДУ» за втраченими очками, перемістившись на шосте місце.

Найрезультативнішим гравцем матчу став лідер БК «Золотой Век» Олександр Дробязко, який набрав 35 очок. Олександр Петров, Дмитро Баранов і Микита Мизь набрали відповідно 20, 14 та 11 очок. У складі криворізької команди найбільше очок набрали Павло Горобченко, Євгеній Сєргєйчик та Владислав Унгурян – відповідно 18, 15 та 10 очок.

Завтра, 17 березня, між цими командами відбудеться другий матч. Початок о 12:00.

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «Кривий Ріг КНУ-КДПУ» (Кривий Ріг) – 96:81 (22:23, 25:23, 24:20, 25:15)
БК «Золотой Век»: Сосой (9 очок+ 5 підбирання + 12 результативних передач), Баранов (14+12+3), Петров (20+11+0), Дробязко (35+8+4), Мизь (11+4+5), Фортуна (0+1+2), Мельнік (7+4+1), Рибченко (0+0+0), Ткаченко (0+0+0), Саламаха (0+0+0).