Головна » Блоги » ЧС- 2019. Підручний і Меркушина – п’яті в змішаній естафеті

pidruchniy_b2Претензії України на медаль Меркушина підтвердила вже на стартовому етапі – Анастасія з бездоганною стрільбою передала естафету Підручному одночасно з командами Італії і Франції.

На другому етапі Підручний ще раз нагадав, за рахунок чого сенсаційно став чемпіоном світу в переслідуванні. Дмитро швидко і точно відпрацював обидва вогневі рубежі і вивів Україну в одноосібні лідери з 5-секундним відривом від найближчого переслідувача.

Перші проблеми із стрільбою у дуету біатлоністів з Тернополя виникли на третьому етапі – Меркушина використала відразу п’ять додаткових патронів, що коштувало команді падіння на сьоме місце з 25-секундним відставанням від топ-3.

На фінальному етапі змішаної естафети від Підручного в контексті боротьби за медаль вже мало що залежало. Дмитро без осічок пройшов обидві стрільби, але відставання від лідерів було занадто велике. У результаті Підручний підняв команду на п’яте місце, розбивши на фінальному крузі росіянина Матвія Єлісєєва.

Першими чемпіонами світу в змішаній естафеті стала збірна Норвегії в складі Марті Олсбю Ройселанд і Йоханнеса Бе. На фінальній стрільбі Бе-молодший здолав комплекс стойки і упевнено розібрався з італійцем Лукасом Хофером.

Чемпіонат світу в Естерсунді. Результати змішаної естафети:

1. Норвегія (0+6) 35:43,2

2. Італія (0+5) +13,4

3. Швеція (0+8) +20,0

4. Німеччина (0+6) +30,5

5. Україна (0+5) +41,5

6. Росія (0+5) +52,7

UA-футбол


error: Копіювання заборонено!