Головна » Прем'єр-Ліга » Суддівський аналіз матчу “Олександрія” – “Олімпік”

Olex-Olimp6Суддівством Бойка в матчі 21-го туру УПЛ незадоволений не лише Сергій Шебек. Його колега Мирослав Ступар також відзначає слабку роботу київського судді, нарікаючи на неправильне трактування Бойком очевидних епізодів. Далі – пряма мова.

- Березневий листопад – так я б охарактеризував 21-й тур УПЛ. Було дуже багато карточок – і не лише жовтих. Не всі карточки, – як жовті, так і червоні, – були закономірними, але тут треба говорити про тенденцію, яку виробляє суддівський Комітет ФФУ на чолі з Лучано Лучі, – зазначає Мирослав Ступар.

- В п’яти матчах 21-го туру судді гідно впоралися зі своєю роботою, а от шостий поєдинок підірвав наш з вами оптимізм. Бойко, який був відсторонений від суддівства на тривалий термін, повернувся з ложкою дьогтю в бочку меду. Два непризначених одинадцятиметрових вплинули і на хід, і на результат гри.

В першому епізоді Задерака проткнув м’яча після передачі від партнера, а гравець “Олімпіка” своїм стегном вдарив суперника по стегну. Замість призначення одинадцятиметрового Бойко виніс попередження Задераці за симуляцію – це нікуди не годиться. Також на компенсованих хвилинах Бойко проморгав фол Банади проти Матара при подачі зі штрафного. Це був явний прийом з вільної боротьби. Але суддя в полі, перебуваючи поруч з епізодом, психологічно був неготовий показати на одинадцятиметрову позначку. Незадовільно, – бідкається Мирослав Іванович.

- Побачимо, чи буде хоч якась реакція від Комітету арбітрів, – резюмував експерт.

1:1 – з таким рахунком в підсумку завершився матч 21-го туру УПЛ “Олександрія” – “Олімпік”.

UA-футбол


error: Копіювання заборонено!