Головна » Інше » У Кропивницькому відбувся Відкритий чемпіонат ОКДЮСШ «Ніка»

2019-03-02-jУ Кропивницькому відбувся Відкритий чемпіонат ОКДЮСШ «Ніка» з дзюдо серед юнаків 2008, 2009, 2010 років народження та дівчат 2008-2010 років народження.

330 учасників, які представляли 17 команд чотирьох областей доводили свою майстерність на тьох татамі у спортивному клубі «Зірочка».

Місто Кропивницький представляли вихованці ОКДЮСШ «Ніка» та КДЮСШ №3. Крім цього на змаганнях виступали усі обласні осередки, де розвивається дзюдо, зокрема борці з Олександрії, Світловодська, Голованівська, Малої Виски, Смоліно, Олександрівки, села Веселівка (Кропивницький р-н). Також до нашого обласного центру завітали спортсмени з Полтави, Горишніх Плавнів, Кременчука, Синельниково, Корсунь-Шевченківського та Черкас.

Переможці та призери турніру

Юнаки 2008 р.н.
30 кг
1 – Букша Артем (Горишні Плавні);
2 – Мустяца Никон (Горишні Плавні);
3 – Орєхов Владислав (Мала Виска);
3 – Василенко Дмитро (Синельникове);
34 кг
1 – Левченко Данило (Черкаси);
2 – Носенко Ілля (Горишні Плавні);
3 – Хвальчев Єгор (Кропивницький);
3 – Андрусечко Кирило (Кропивницький);
38 кг
1 – Кузовніков В’ячеслав (Кропивницький);
2 – Прокопенко Максим (Кропивницький);
3 – Горбатенко Кирило (Кропивницький);
3 – Ковальов Богдан (Синельникове);
42 кг
1 – Коломієць Ярослав (Кропивницький);
2 – Шевцов Іван (Корсунь-Шевченківський);
3 – Ворон Кирило (Синельникове);
3 – Сінчук Владислав (Синельникове);
46 кг
1 – Боссий Ярослав (Кропивницький);
2 – Казанцев Олег (Синельникове);
3 – Черніченко Кирило (Синельникове);
3 – Павлов Сергій (Полтава);
50 кг
1 – Савенко Михайло (Синельникове);
2 – Тесцов Дмитро (Кропивницький);
3 – Лапа Ігор (Кропивницький);
3 – Нетьомін Станіслав (Полтава);
+50 кг
1 – Ляшенко Ярослав (Смоліне);
2 – Жалінський Ярослав (Кропивницький);
3 – Ткаченко Владислав (Кропивницький);
3 – Бесараб Максим (Олександрія);

Юнаки 2009 р.н.
27 кг
1 – Лімасов Ігор (Смоліне);
2 – Халілов Фаіг (Кропивницький);
3 – Мусієнко Назар (Світловодськ);
3 – Яцина Назарій (Горишні Плавні);

30 кг
1 – Явдошняк Максим (Кропивницький);
2 – Паученко Андрій (Синельникове);
3 – Чорний Давид (Кропивницький);
3 – Радіонов Данило (Кропивницький);
34 кг
1 – Лівак Максим (Смоліне);
2 – Вертій Владислав (Полтава);
3 – Мірзоєв Адель (ькийКропивницький);
3 – Філоненко Руслан (Корсунь-Шевченківський);
38 кг
1 – Федченко Максим (Смоліне);
2 – Волошин Артем (Горишні Плавні);
3 – Макуха Богдан (Полтава);
3 – Коваленко Микита (Смоліне);
42 кг
1 – Фарафонов Матвій (Свтловодськ);
2 – Степко Єгор (Кропивницький);
3 – Самченко Данило (Олександрія);
46 кг
1 – Глидь Артем (Полтава);
2 – Пелих Євгеній (Кропивницький);
3 – Кісіль Денис (Мала Виска);
3 – Титаренко Єгор (Олександрія);
+46 кг
1 – Лоза Павло (Полтава);
2 – Цветков Владислав (Горишні Плавні);
3 – Бобришов Роман (Мала Виска);
3 – Гордійчук Артем (Горишні Плаві);

Юнаки 2010 р.н.
24 кг
1 – Жупаненко Артем (Кропивницький);
2 – Янковський Марк (Смоліне);
3 – Пара Єгор (Синельникове);
3 – Моляка Дмитро (Кам‘янка);
27 кг
1 – Уманський Руслан (Корсунь-Шевченківський);
2 – Карапетян Марк (Кропивницький);
3 – Газімагомедов Максим (Кропивницький);
3 – Власюк Данило (Кропивницький);
30 кг
1 – Мкртчан Гайк (Кропивницький);
2 – Черній Артем (Корсунь-Шевченківський);
3 – Кондратенко Ілля (Горишні Плавні);
3 – Пріщенко Назар (Корсунь-Шевченківський);
34 кг
1 – Кожухаренко Олексій (Полтава);
2 – Похила Кирило (Смоліне);
3 – Ковальов Олексій (Кам’янка);
3 – Євтушенко Олександр (Корсунь-Шевченківський);
38 кг
1 – Кравченко Денис (Світловодськ);
2 – Охрименко Артем (Кропивницький);
3 – Гурін Євген (Мала Виска);
3 – Бурлєєв Ілля (Горишні Плавні);
42 кг
1 – Бреднєв Дмитро (Горишні Плавні);
2 – Базярук Валентин (Горишні Плавні);
3 – Діхтяр Федір (Кропивницький);
3 – Руденко Роман (Кропивницький);
+42 кг
1 – Макушок Прохор (Синельникове);
2 – Левитський Ян (Кропивницький);
3 – Чумаченко Артем (Кропивницький);
3 – Гончаренко Єгор (Горишні Плавні);

Дівчата 2008-2010 р.н.
29 кг
1 – Кушніренко Аня (Горишні Плавні);
2 – Сапожкова Дарина (Голованівськ);
3 – Симоненко Олександра (Синельникове);
3 – Шитик Валерія (Горишні Плавні);

32 кг
1 – Горяшина Софія (Гиришні Плавні);
2 – Тумко Поліна (Горишні Плавні);
3 – Зазірна Діана (Кропивницький);
3 – Беляніна Єсенія (Кропивницький);
44 кг
1 – Павульська Владислава (Кропивницький);
2 – Притиченко Мирослава (Кропивницький);
3 – Архірій Аріана (Кропивницький);
3 – Татара Софія (Горишні Плавні);
+44 кг
1 – Фуркало Валентина (Олександрівка);
2 – Себин Вікторія (Черкакси);
3 – Потєєва Маргарита (Кропивницький);
3 – Чуйко Дар’я (Мала Виска).

“Дзюдо-Центр”


error: Копіювання заборонено!