Відбулися матчі Другої ліги Чемпіонату Кіровоградської області

futzal-kir-11-c4Відбулися матчі 16-го туру Другої ліги Чемпіонату Кіровоградської області з футзалу сезону 2018/2019 років.

У звітному турі відбувся центральний матч – зустріч лідерів другої ліги «Технополь-Агро» – «Ноксен». «Ноксен» вже на восьмій хвилині вів у рахунку 2:0. «Технополь-Агро» один м’яч відіграв. Перед перервою команди обмінялися забитими м’ячами. У другому таймі тривалий час не було забитих м’ячів. А наприкінці зустрічі дубль Марущука допоміг «Ноксену» святкувати перемогу з рахунком 5:2.

«Сокіл» опустився на останню сходинку у турнірній таблиці. До цього спричинила поразка від ФК «Северинка» – 2:4. У складі переможців хет-трик оформив Качанов. А от ФК «Долинська» святкував впевнену перемогу над командою «Добра-Екогриб». Ще у першій половині зустрічі долинчани забили 5 сухих м’ячів. Після перерви «Добра-Екогриб» змогла забити два м’ячі престижу – обидва на рахунку Поліщука.

Розгромної поразки зазнав «Мегаполіс». 18 хвилин у матчі тривала напружена гра без забитих мячів. Аж на 19-ій хвилині Хлистун вивів вперед «Аграрій». У другому таймі матчу Дубль Пітеля довів рахунок до розгромного – 3:0. Шурпік один м’яч відіграв. Але наприкінці зустрічі Яценко і Донцов довели рахунок до розгромного – 5:1.

У матчі ФК «Грузьке» – «Земельник-2» не було виявлено переможця – 4:4. У першому таймі матчу «Земелньик-2» забив два м’ячі. На старті другого тайму Тюрін збільшив рахунок до 3:0. Але ФК «Грузьке» зумів проявити характер і уникнути поразки. Шаравара і Скрипченко відіграли два м’ячі. Тюрін відновив перевагу у два м’ячі. Але в останні сім хвилин Паутов і Медведєв зрівняли рахунок.

Результати матчів 16-го туру Другої ліги:
ФК «Северинка» – «Сокіл» – 4:2 (3:1) (Кучма, 2; Качанов, 13, 14, 40 – Краузе, 10; Лісничий, 25)
ФК «Грузьке» – «Земельник-2» – 4:4 (0:2) (Шаравара, 24; Скрипченко, 27; Паутов, 33; Медведєв, 37 – Якимчук, 8; Тітенко, 13; Тюрін, 21, 28)
«Добра-Екогриб» – ФК «Долинська» – 2:6 (0:5) (Поліщук, 23, 38 – Ілляшов, 1, 16; Лумяник, 5, 19; Вітченко, 20; Платаний, 36)
«Мегаполіс» – «Аграрій» – 1:5 (0:1) (Шурпік, 38 – Хлистун, 19; Пітель, 25, 29; Яценко, 39; Донцов, 40)
«Технополь-Агро» – «Ноксен» – 2:5 (2:3) (Криворучко, 11; Симогулов, 18 – Кулик, 5; Головченко, 7, 16; Марущук, 37, 40)

Турнірне становище команд: «Ноксен» – 39 очок, «Технополь-Агро» – 37, ФК «Грузьке», «Аграрій» – по 27, «Земельник-2» – 26, «Мегаполіс» – 19, ФК «Северинка» – 16, «Добра-Екогриб» – 15, ФК «Долинська», «Сокіл» – по 14.

Кращі бомбардири: Денис Шамов (ФК «Северинка») – 33 м’ячі, Тарас Чемерис («Ноксен») та Дмитро Скрипченко (ФК «Грузьке») – по 31.

Наступний тур відбудеться 9 березня. Відзначимо, що матчі відбуваються у Кропивницькому у спортивному залі «Енергоспорт».