Головна » Баскетбол » Кропивницький «Золотой Век» взяв реванш за вчорашню поразку

zolotoy_vekБК «Золотой Век» (Кропивницький) у черговому турі чемпіонату України серед команд вищої ліги з баскетболу на виїзді зустрічався з командою «ДНІПРО-2-ДВУФК-СДЮСШОР№5».

Це був другий матч. У першій грі вчора БК «Золотой Век» з рахунком 72:84 зазнав поразки.

На старті матчу кропивницька команда вийшла вперед. Гості вели з рахунком 6:0. До речі всі ці перші шість очок набрав один баскетболіст кропивничан – Олександр Дробязко. Далі господарі вирівняли гру і вели у рахунку 10:9. Але у наступному інтервалі часу кропивницька команда здійснила ривок, набравши поспіль 22 очка. «Засуха» дніпровської команди тривала аж 6 хвилин 7 секунд. То ж перша чверть матчу завершилася з 19-тиочковою перевагою гостей. До речі, у складі кропивницької команди у першій 10-тихвилинці більше половини очок набрав Олександр Дробязко – 16 очок з 31-го командного.

Другій чверті матчу господарі намагалися відіграти відставання. Вели 12:7 у чверті, але гості у другій половині чверті змогли вирівняти рахунок. Був рахунок 26:40, а потім у наступних атаках кропивницька команда завдяки влучним трьохочковим кидкам Олександра Дробязка і Богдана Сосоя та двохочковим кидками Олександра Петрова і Микити Мизя збільшили ще перевагу у рахунку – 26:50. На перерву команди пішли за рахунку 53:31 на користь гостей.

У середині третьої чверті був рахунок 41:65, а потім як і в попередніх чвертях гості краще проводили інтервали часу. Кропивницькій команді вдалося збільшити свою перевагу рахунку до 30 очок. 30 очок відіграти у четвертій чверті для господарів було майже не реально. Четверту чверть матчу виграли господарі. Наставник гостей Андрій Бабенко дав пограти своїм молодим виконавцям. По при це кропивницька команда досягла 100 очкової позначки. Підсумковий рахунок зустрічі 102:76 на користь БК «Золотой Век».

Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст кропивничан Олександр Дробязко, який набрав аж 38 очок. Микита Мизь, Олександр Петров і Дмитро Баранов набрали відповідно 19, 12 та 11 очок. У складі БК «ДНІПРО-2-ДВУФК-СДЮСШОР№5» найрезультативнішим став Євген Сорочан, який набрав 31 очко. Мойсей Кім та Роман Бондарчук набрали відповідно 12 та 10 очок.

16-17 березня БК «Золотой Век» вдома зіграє з командою «Кривий Ріг КНУ-КДПУ» (Кривий Ріг).

«ДНІПРО-2-ДВУФК-СДЮСШОР№5» (Дніпро) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) –76:102 (12:31, 19:22, 18:26, 27:22)
БК «Золотой Век»: Сосой (9 очок+ 2 підбирання + 9 результативних передач), Баранов (11+7+2), Петров (12+4+5), Дробязко (38+10+7), Мизь (19+4+5), Фортуна (6+3+3), Поярков (2+0+0), Рибченко (0+2+0), Ткаченко (5+1+1).