Головна » Баскетбол » Кропивницький «Золотой Век» зазнав поразки у Дніпрі

zolotoy_vekБК «Золотой Век» (Кропивницький) у черговому турі чемпіонату України серед команд вищої ліги з баскетболу на виїзді зустрічався з командою «ДНІПРО-2-ДВУФК-СДЮСШОР№5».

Початок зустріч був за баскетболістами дніпровської команди – за шість хвилин гри був рахунок 14:3 на користь господарів. Гостям вдалося поспіль відіграти шість очок. Далі команди йшли атака на атаку і перша чверть матчу завершилася з семиочковою перевагою господарів – 19:12.

У другій чверті матчу гості поступово намагалися скоротити відставання у рахунку, але вдалося відіграти лише три очка. Був рахунок 28:25. Потім господарі набрали шість очок і збільшили свою перевагу до 9 очок. Та все ж остання хвилини першої половини зустрічі була за гостями і скорочено рахунок до мінус чотирьох очок – 35:31.

На першій хвилині третьої чверті матчу кропивницька командами зусиллями Микити Мизя і Олександра Петрова зрівняла рахунок – 35:35. Далі господарі намагалися відірватися у рахунку, але знову гості догнали. Далі були гойдалки 5, 7, 9, 7, 5 очок переваги господарів. Здобуті 5 очок на останній хвилині і чверть була рівна за рахунком – 19:19.

І перед четвертою чвертю матчу було чотири очка переваги господарів. Після третьої чверті очковий доробок гостей найбільше спирався на трьох баскетболістів – Микита Мизь, Богдан Сосой і Олександр Дробязко набрали по 14 очок.

У четвертій чверті матчу була напружена гра. Розрив в 4 очка тримався. За три хвилини до завершення основного часу зустрічі був рахунок 68:66. А далі господарів залишилося більше сил. Вони змогли збільшити свою перевагу у рахунку до 12 очок. Підсумковий рахунок 84:72.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Павло Бондаренко («ДНІПРО-2-ДВУФК-СДЮСШОР№5»), який набрав 26 очок. Владислав Орзул і Євген Сорочан набрали відповідно 16 та 12 очок. У складі кропивницької команди найбільше очок набрав Олександр Дробязко – 22 очка. Богдан Сосой, Микита Мизь і Олександр Петров набрали відповідно 18, 17 та 10 очок.

Завтра, 3 березня, між цими командами відбудеться другий матч. Початок о 14:15.

«ДНІПРО-2-ДВУФК-СДЮСШОР№5» (Дніпро) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 84:72 (19:12, 16:19, 19:19, 30:22)
БК «Золотой Век»: Сосой (18 очок+ 5 підбирання + 9 результативних передач), Баранов (2+8+0), Петров (10+9+1), Дробязко (22+10+3), Мизь (17+5+1), Фортуна (3+2+1), Поярков (0+1+0), Рибченко (0+0+0), Ткаченко (0+2+0).