Головна » Легка атлетика » Легкоатлети з Кіровоградщини повернулися із чемпіонату України без нагород

LA-OleshkiСьогодні, 2 березня, у місті Олешки (Херсонська область) відбувся командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

Участь у цих змаганнях брали і три спортсмени з Кіровоградської області.

У кросі на три кілометри серед юнаків U-18 виступав Ростислав Махиня. Він фінішував 10-им серед 27 спортсменів. Його результат 10,39 хвилин. Перше місце у цій дисципліні посів Руслан Світличний (Луганська область) – його результат 10,01 хв.

Віра Герун у кросі на 2 кілометри серед дівчат U-18 посіла 9-е місце серед 19-ти спортсменок. Її результат 8,21 хвилин. Чемпіонкою України у цій дисципліні стала Марія Чепура (Волинська область), показавши результат 7,38 хвилин.

Аліна Овдійчук у кросі на дистанції 8 кілометрів серед жінок U-23 фінішувала 8-ою серед 14 спортсменок. Аліна показала результат 36,12 хвилин. Перше місце у цій дисципліні посіла Богдана Семьонова (Донецька область) – її результат 30,59 хвилин.

Нагадаємо, що на цих змаганнях уродженка Знам’янського району Катерина Онісімова (народилася в селі Володимирівка, перший тренер Віталій Воровський) у кросі на 4 кілометри серед юніорок (U-20) завоювала срібну нагороду.