Головна » Баскетбол » «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» завершив баскетбольний сезон

basketУ Дніпрі матчами з командою «Інваспорт-2-ДОС-ДЮСШ» «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» завершить свій сезон в українській баскетбольній першій лізі.

Ці два наступні матчі вже не впливали на підсумкове турнірне становище кропивницької команди «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» – шосте місце серед семи команд групи 2 першої ліги.

У першому матчі напружена гра була у першій чверті, а далі господарі забезпечили собі сім очок переваги. У третій чверті господарі розвинули свій успіх, збільшили перевагу до 11 очок. Четверта чверть не стала переломною у цьому матчі – була рівна гра. Це відобразив і рахунок цієї 10-тихвилинки. У підсумку матч завершився з рахунком 74:63 на користь команди «Інваспорт-2-ДОС-ДЮСШ».

Найрезультативнішим гравцем звітного матчу став баскетболіст кропивницької команди Руслан Фортуна, який набрав 22 очка. Вагомий очковий доробок мали Олександр Хапун і Євгеній Саламаха – відповідно 19 та 14 очок. У складі дніпровської команди «Інваспорт-2-ДОС-ДЮСШ» найрезультативнішим став Сергій Мясоєдов – набрав 19 очок. Олександр Леванович, Олег Куліков і Павло Рязанцев набрали відповідно 17, 14 та 12 очок.

«Інваспорт-2-ДОС-ДЮСШ» (Дніпро) – «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» (Кропивницький) – 74:63 (13:15, 18:11, 21:15, 22:22)
«Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ»: Фортуна (22 очка+6 підбирань+2 результативні передачі), Саламаха (14+5+0), Мизь (0+2+0), Хапун (19+10+3), Поярков (0+4+0), Вербовий (3+1+2), Рибченко (5+5+1).

У першій чверті другого матчу гості краще зіграли. Молода кропивницька команда, яка у матчах не могла розраховувати на кількох своїх основних виконавців, що переведенні до першої команди, гідно виглядала. По походу чверті гості вели у рахунку 17:7. Та все ж наприкінці чверті господарі 5 очок відіграли. У другій чверті гості старалися не втратити перевагу у рахунку. У середині чверті кропивничани вели у рахунку 30:22. Сім поспіль набраних очок Олександром Левановичем дозволили господарям скоротити відставання у рахунку до двох очок – 30:32. За цього рахунку команди і пішли на перерву.

У першій половині третьої чверті матчу гості ще зробили спробу відірватися у рахунку, але змогли лише на шість очок. Але вже у середині чверті господарі зрівняли рахунок. І наступні 15 хвилини пройшли за рівної гри. В останній чверті за 2 хвилини 35 секунд до завершення основного часу зустрічі кропивницька команда вела у рахунку 65:61, але не змогла втримати переможний рахунок. Господарі змогли набрати чотири очка, на що гості не змогли нічим відповісти… Підсумковий рахунок 67:65 на користь команди «Інваспорт-2-ДОС-ДЮСШ».

Знову найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст кропивницької команди Руслан Фортуна – цього разу він набрав 21 очко. Вагомий очковий доробок мали Олександр Хапун та Іван Рибченко – відповідно 17 та 11 очок. У складі дніпровської команди «Інваспорт-2-ДОС-ДЮСШ» найрезультативнішим став Олександр Леванович – набрав 18 очок. Сергій Мясоєдов набрав 13 очок.

«Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ»: Фортуна (21 очко+8 підбирань+2 результативні передачі), Саламаха (5+3+1), Мизь (0+8+0), Хапун (17+10+2), Поярков (6+3+0), Вербовий (5+4+0), Рибченко (11+3+4).