Головна » Баскетбол » Директор БК «Золотой Век» про кадрові зміни у клубі

SudiloНапередодні суботнього матчу у Кропивницькому в складі «Золотого Века» відбулися суттєві кадрові зміни. Керівництво «золотих» вирішило зробити ставку на місцевих молодих виконавців та гравців, які не один рік присвятили кропивницькому клубу та кіровоградському баскетболу в цілому.

Прояснила ситуацію, яка склалася в клубі, виконавчий директор БК «Золотой Век», віце-президент обласної Федерації баскетболу Людмила Сиділо:

– Останні декілька сезонів наочно продемонстрували той факт, що у деяких гравців, яких ми запрошували виступати за наш клуб, були відсутні поняття патріотизму, поваги до емблеми і кропивницьких вболівальників. У них не було спортивної злості. Власне тому ми пішли на такий дещо радикальний крок, вирішивши у короткі строки змінити власні пріоритети та піти іншим шляхом у розвитку клубу. Тим паче, що у нас суттєво підросла і продовжує зростати наша молодь.

Сьогодні з упевненістю можу сказати, що ті люди, які залишилися у команді – Богдан Сосой, Олександр Дробязко, Дмитро Баранов, Микита Мизь, Олександр Петров – відданні їй на сто відсотків. Це ті гравці, які кожного разу залишають усі сили на майданчику заради «Золотого Века». Поруч із ними наша молодь дійсно прогресуватиме. Решта сезону – це той час, щоб остаточно переосмислити усе те, що сталося, і продовжувати працювати заради майбутніх перемог і нашого клубу, і усього кропивницького баскетболу в цілому, – розповіла клубній прес-службі напередодні ігор із харків’янами Людмила Сиділо.

Прес-служба БК «Золотой Век»

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.

Запрошуємо підписатися на наші новини у Telegram t.me/sport_kr.


error: Копіювання заборонено!