Головна » Баскетбол » У Кропивницькому БК «Золотой Век» вдруге переміг команду з Харкова

zolotoy_vekБК «Золотой Век» (Кропивницький) у черговому турі чемпіонату України серед команд вищої ліги з баскетболу вдома зустрічався з командою «Харківські Соколи».

Це був другий матч. У першому матчі вчора кропивницька команда святкувала перемогу з рахунком 94:78.

Перші чотири хвилини на майданчику йшла рівна гра. Гості першими виходили вперед, а господарі доганяли. Але це було до 7:8. Далі ж господарі захопили ініціативу і були більш влучнішими в атаці та надійнішими в обороні. Другу половину частину чверті господарі провели досить результативно – вели у рахунку 20:10. А за чотири хвилини чверті команди рівно грали і чверть завершили з рахунком 31:20.

У другій чверті матчу господарі свою перевагу збільшили майже у двічі. Кропивницька команда перш за все надійно зіграла в обороні. В атаці теж було все гаразд – 21 набране очко. То ж на перерву команди пішли за рахунку 52:32 на користь кропивничан. Така солідна перевага не могла не радувати місцевих шанувальників баскетболу.

У третій чверті матчу гості змогли дещо вирівняти гру, але не переломити хід зустрічі. Вони відіграли 5 очок. Перша половина четвертої чверті була провальною для харківської команди – 1:14. То ж в ті хвилини, що завершилися до завершення зустрічі, господарям залишалося на класі довести до перемоги. У цій чверті наставник господарів Андрій Бабенко дав можливість зіграти молодим виконавцям Ярославу Пояркову, Івану Рибченку, Руслану Фортуні, Євгену Саламахі, які сьогодні у складі команди «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ», нагадаємо, святкували перемогу над БК «Одеса-2» (79:63).

Підсумковий рахунок матчу 96:77 на користь БК «Золотой Век». Найрезультативнішим гравцем матчу став Ярослав Удоденко («Харківські Соколи») – 26 набраних очок. Дмитро Золотарьов і Владислав Чевердін набрали відповідно 18 та 17 очок. У складі кропивницької команди найбільше очок набрав Олександр Дробязко – 23 очка. Микита Мизь, Олександр Петров і Богдан Сосой набрали відповідно 20, 19 та 18 очок.

2-3 березня БК «Золотой Век» зіграє на виїзді з командою ДНІПРО-2-ДВУФК-СДЮСШОР№5 (Дніпро).

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «Харківські Соколи» – 96:77 (31:20, 21:12, 22:27, 22:18)
БК «Золотой Век»: Сосой (18 очок+ 3 підбирання + 13 результативних передач), Баранов (5+8+7), Петров (19+10+2), Дробязко (23+9+1), Мизь (20+9+5), Мельнік (7+2+0), Фортуна (0+1+0), Поярков (0+0+0), Рибченко (0+0+0), Саламаха (4+0+1).