Головна » Баскетбол » У Кропивницькому БК «Золотой Век» переміг команду «Харківські Соколи»

zolotoy_vekБК «Золотой Век» (Кропивницький) у черговому турі чемпіонату України серед команд вищої ліги з баскетболу вдома зустрічався з командою «Харківські Соколи».

Напередодні цієї гри у складі кропивницької команди сталися зміни. Команду залишили кілька основних виконавців. До першої команди перейшли кілька молодих виконавців з дубля. Також до кропивницької команди повернувся Антон Мельнік. Тренером команди став Андрій Бабенко.

Краще гру почали гості – 2:6. Влучні кидки Дмитра Баранова та Олександра Петрова переломили хід зустрічі – 11:6 вже на користь кропивницької команди. Потім був рахунок 13:12. Але далі господарі змогли збільшити перевагу у рахунку до плюс 10 очок – 24:14. Наприкінці чверті гості два очка відіграли.

У другій чверті господарі змогли збільшити перевагу у рахунку. По ходу зустрічі вели у рахунку 38:21. Далі гості здійснили ривок і відіграли вісім очок поспіль. Скоротивши відставання у рахунку до 9 очок, гості більше не змогли – господарі збільшили відрив до плюс 13 очок. На перерву команди пішли за рахунку 51:38.

У третій чверті матчу господарі змогли ще збільшити рахунок. Результативними діями відзначалися Олександр Дробязко, Дмитро Баранов і Микита Мизь. По завершенні чверті перевага господарів становила плюс 22 очка – 77:55.

У четвертій чверті матчу наставник господарів Андрій Бабенко дав відчути смак гри молодим виконавцям команди – Ярославу Пояркову, Євгенію Саламахі та Івану Рибченку. По при це харківській команді, які дуже потрібна перемогу у цій зустрічі, не вдалося суттєво наблизитися у рахунку – відіграли шість очок. Також відзначимо повернення Антона Мельніка до кропивницької команди – він набрав 9 очок у цій зустрічі.

Підсумковий рахунок матчу 94:78 на користь БК «Золотой Век». Найрезультативнішим гравцем матчу став Ярослав Удоденко («Харківські Соколи») – 29 набраних очок. Владислав Чевердін набрав 24 очка. У складі кропивницької команди найбільше очок набрав Богдан Сосой – 22 очка. Олександр Петров і Олександр Дробязко набрали відповідно 19 та 18 очок.

Завтра, 24 лютого, між цими командами відбудеться другий матч. Початок о 14:00.

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «Харківські Соколи» – 94:78 (24:16, 27:22, 26:17, 17:23)
БК «Золотой Век»: Сосой (22 очка+ 1 підбирання + 11 результативних передач), Баранов (11+9+1), Петров (19+8+4), Дробязко (18+10+5), Мизь (12+5+2), Мельнік (9+6+0), Фортуна (0+0+0), Поярков (0+0+0), Рибченко (0+2+2), Саламаха (3+0+0).