Головна » Баскетбол » «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» вдома програв одеситам

basketСьогодні кропивницька команда «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» у першому матчі чергового туру української баскетбольної першої ліги вдома зустрічався з БК «Одеса-2».

Перші очки у зустрічі набрали одеські баскетболісти. Але господарі змогли у наступних двох атаках вийти вперед. Далі була рівна гра, а на завершенні 9-ої хвилини чверті господарі вели у рахунку з перевагою у 5 очок – 20:15. Та все ж остання хвилини чверть не порадувала місцевих шанувальників баскетболу. «Одеса-2» змогла відіграти чотири очка.

У другій чверті кропивницька команда пішла у відрив – плюс сім очок. Але не довго господарі вели у рахунку – гості у середині чверті вже зрівняли рахунок – 31:31. Далі господарі знову перехопили ініціативу на баскетбольному майданчику – 41:37. Але молодість давалася взнаки. Гості змогли переломити хід матчу і знову останню хвилину чверті провести досить вдало і піти на перерву за переваги у три очка – 45:42.

У третій чверті матчу господарям не вдалося наверстати втрачене і перевага одеської команди за 10 хвилин збільшилася до 9 очок – 70:61. На початку четвертої чверті гості збільшили свою перевагу до 13 очок. Та все ж до честі кропивницької команди їй вдалося скоротити відставання до мінус шести.

Підсумковий рахунок зустрічі 86:80 на користь БК «Одекса-2». Найбільш результативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Одеса-2» Ігор Клімов, який набрав аж 32 очка. Нікіта Богатирьов і Даніїл Карпов набрали по 15 очок. У складі крпоивничан найрезультативнішим став Руслан Фортуна – 24 очка. Богдан Ткаченко та Олександр Хапун відповідно набрали 20 та 14 очок.

Завтра, 24 лютого, між цими командами відбудеться другий матч. Початок о 11:00. А 27-28 лютого матчами у Дніпрі з командою «Інваспорт-2-ДОС-ДЮСШ» «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» завершить свої виступи на груповому етапі у цьому сезоні.

«Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» (Кропивницький) – БК «Одеса-2» – 80:86 (20:19, 22:26, 19:25, 19:16)
«Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ»: Ткаченко (20 очок+3 підбирань+1 результативна передача), Саламаха (5+5+2), Фортуна (24+11+5), Хапун (14+4+3), Поярков (3+7+0), Вербовий (9+2+3), Мизь (0+2+0), Рибченко (4+3+1).