Головна » Легка атлетика » На Кубку України два спортсмени з Кіровоградщини посіли шості місця

Luzk-leg-atlУ Києві відбувся розіграш Кубка України з легкої атлетики у приміщенні. Змагання пройшли у легкоатлетичному манежі КМШВСМ.

На цих змаганнях виступали два спортсмени з Кіровоградщини, які посіли шості місця. Так, Антон Мокряк серед чоловіків у стрибках у висоту подолав планку висотою 2 метри і разом з Матісом Місікевичем (Львівська область) поділив 6-е місце.

Денис Баранов у бігу на 400 метрів серед чоловіків виступав у другому забігу, у якому посів друге місце, показавши результат 50,42 секунд. Цей результат дозволив посісти 6-е місце у цій дисципліні серед всіх 9-ти спортсменів, результати яких були зараховані.