«Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» здобув перемогу у Маріуполі

basketСьогодні кропивницька команда «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» у першому матчі чергового туру української баскетбольної першої ліги на виїзді зустрічалася із БК «Маріуполь-2».

Перша чверть матчу пройшла за переваги кропивницької команди – здобули вісім очок переваги у рахунку. А от друга чверть вийшла іншою. Господарі спробували переломити хід матчу і відіграли вісім очок відставання. На перерву команди за рівного рахунку 39:39.

Третя чверть матчу була малорезультативною і команди більше думали про захист. На двох вони набрали лише 28 очок – по 14 очок. А от в четвертій чверті сил не вистачило у господарів. Кропивницька команда змогла здобути перемогу з перевагою у 10 очок. Лише на початку чверті завдяки кидку Данила Горковенка господарі вели у рахунку 55:53. Але далі гості додали у грі і через вісім хвилин вели у рахунку 70:60 – у цей часовий інтервал був рахунок 17:5. Далі на кидки Мельника і Васильєва відповіли Ткаченко та Хапун. Підсумковий рахунок зустрічі 74:64 на користь команди «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ».

Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст кропивницької команди Олександр Хапун, який набрав 26 очок. Також вагомий внесок у перемогу вніс Богдан Ткаченко – 23 очка. Найрезультативнішим у складі БК «Маріуполь-2» став Антон Васильєв – 24 очка.

Завтра, 18 лютого, ці команди проведуть другий матч між собою. Початок о 18:00.

БК «Маріуполь-2» – «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» (Кропивницький) – 64:74 (19:27, 20:12, 14:14, 11:21)
«Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ»: Ткаченко (23 очка+7 підбирань+1 результативна передача), Саламаха (12+7+1), Фортуна (9+9+0), Хапун (26+9+3), Поярков (0+2+0), Вербовий (3+4+2), Мизь (0+0+0), Рибченко (1+2+1).