Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» вдруге програв у Сумах

zolotoy_vekБК «Золотой Век» (Кропивницький) у черговому турі чемпіонату України серед команд вищої ліги з баскетболу на виїзді зустрічався з БК «СумДУ» (Суми).

Це був другий матч. Вчора у першому матчі кропивницька команда програла з рахунком 82:91.

Вже у першій чверті матчу були помітні проблеми в обороні кропивницької команди. Господарі вели в рахунку 10:4. Потім команди обмінялися обопільними результативними атаками – 19:13. Далі двічі господарі втратили мяч і гості за це покарали, відігравши чотири очка. Та все ж господарі реалізували одну атаку. Далі не реалізована атака Мизя і втрата гостями – Дробязко атакував і заробив на собі фол – штрафні реалізував. Далі ще була результативна атака Дробязко. А у наступній атаці гості без перешкод дозволили Ігорю Стародубу влучити трьохочковим кидком. А на останній секунді був ще технічний фол і Стародуб реалізував штрафний кидок. Перша чверть матчу завершилася з рахунком 27:23 на користь сумської команди.

Початок другої чверті матчу був за господарями. Спочатку реалізував двохочковий кидок Юркевічус, а у наступній атаці про себе нагадав Ігор Кривич – три очка «із-за дуги». Григорій Алтухов трьохочковим збільшив перевагу у рахунку до шести очок – 35:29. Трималася перевага у шість очок. Але Дмитро Баранов трьохочковим кидком відіграв відставання. А далі кропивницька команда зрівняла рахунок – 39:39. Як наслідок головний тренер господарів Ярослав Ковальов брав після цього тайм-аут для внесення коректив у гру своєї команди. А далі кропивницька команда вийшла вперше в перед завдяки реалізованим штрафним кидками від Андрія Шаламова. Ігор Стародуб трьохочковим кидком знову вивів вперед сумчан. Останні півтори хвилини чверті стали провальними для гостей – господарі набрали поспіль 5 очок і на перерву команди пішли за рахунку 47:42 на користь сумської команди.

Третя чверть стала провальною для гостей – господарі збільшили свою перевагу на 10 очок. А от на початку четвертої чверті кропивницька команда змогла відіграти вісім очок. Далі Ігор Стародуб та Олексій Масалький обмінялися результативними проходами. А далі Олексій Масальський влучив трьохочковий кидок, скоротивши відставання до двох очок – 79:77. Ігор Стародуб трьохочковим кидком збільшив перевагу до 5 очок. Далі Микита Мизь відіграв чотири очка, завершивши результативно дві атаки кропивничан – 82:81. Господарі збільшили перевагу до чотирьох очок, а у гостей кілька атак поспіль були не влучними і Богдан Сосой на останній хвилині чверті брав тайм-аут. Олексій Масальський і Микита Мизь в одній атаці не влучили у кільце суперника. А потім атака завершилася п’ятим фолом Олександра Петрова за сім секунд до завершення основного часу зустрічі. Гості реалізували два штрафні кидки і стало плюс шість. Їх відіграти не вдалося.

Підсумковий рахунок матчу 88:82 на користь БК «CумДУ». Найрезультативнішим гравцем матчу став Ігор Стародуб (БК «СумДУ») – 26 набраних очок. У складі кропивницької команди найбільше очок набрав Олександр Петров – 17 очок.

23-24 лютого БК «Золотой Век» у Кропивницькому зіграє з командою «Харківські Соколи».

БК «СумДУ» (Суми) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 88:82 (27:23, 20:21, 19:22, 13:20)
БК «Золотой Век»: Сосой (9 очок+ 2 підбирань + 4 результативні передачі), Шаламов (4+3+1), Кабацюра (0+1+0), Масальський С. (3+2+3), Масальський О. (15+0+2), Баранов (7+3+0), Петров (17+15+0), Дробязко (8+0+1), Мизь (11+8+1), Панфілов (8+0+0).

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.