Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» програв у Сумах

zolotoy_vekБК «Золотой Век» (Кропивницький) у черговому турі чемпіонату України серед команд вищої ліги з баскетболу на виїзді зустрічався з БК «СумДУ» (Суми).

Перша чверть матчу пройшла за рівної гри. От друга чверть стала провальною у виконанні кропивницької команди, перш за все в обороні. До перерви результативну гру демонстрував лідер атак сумської команди Ігор Кривич. У третій чверті гостям вдалося відіграти лише три очки. Остання чверть не порадувала кропивницьких шанувальників баскетболу.

Підсумковий рахунок матчу 91:82 на користь БК «Золотой Век». Це поразка у матчі з суперником-сусідом по турнірній таблиці. Найрезультативнішими гравцями матчу стали Ігор Кривич (БК «СумДУ») та Ілля Кабацюра (БК «Золотой Век»), які набрали по 29 очок.

Завтра, 17 лютого, між командами БК «Золотой Век» (Кропивницький) та БК «СумДУ» відбудеться другий матч. Початок о 12:00.

БК «СумДУ» (Суми) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 91:82 (21:19, 28:16, 19:22, 23:25)
БК «Золотой Век»: Дробязко (20 очок+ 6 підбирань + 1 результативна передача), Шаламов (2+1+0), Кабацюра (29+11+2), Масальський С. (0+1+3), Масальський О. (2+4+6), Баранов (2+2+1), Петров (4+4+3), Сосой (10+0+4), Мизь (7+4+1), Панфілов (6+6+1).

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.