Головна » Блоги » Горяїнов: У Туреччині будемо цілеспрямовано готуватися до матчу з “Дніпром-1″

metalist1925Головний тренер “Металіста 1925″ Олександр Горяїнов розповів про те, як команда готується до весняної частини сезону.

- Олександре Сергійовичу, давайте підсумуємо перший тренувальний місяць команди: чи все заплановане вдалося виконати?

- Так, практично все, що хотіли та планували, успішно зробили. Єдине – не зіграли матч проти житомирського “Полісся”, але тоді втрутилися погодні умови. Вважаю, що перший місяць зборів провели досить плідно. Зараз хлопці повертають ту фізичну форму, яка в них була наприкінці осені. Так, наразі їм досить важко, але всі чудово розуміють, що ця праця даремно не пройде.

- Власне, сьогодні можна сказати, що в тренувальному таборі команди немає гравців на перегляді, а є повноцінний склад. Задоволені селекцією?

- Кожен тренер хоче, аби під його орудою працювали висококласні гравці. Я – не виключення. Зараз можу із впевненістю сказати, що керівництво зробило все можливе, аби втримати лідерів команди, а селекційна служба запросила футболістів, які, впевнений, підсилять наш склад навесні та допоможуть у вирішенні поставлених задач.

- Давайте трохи про кожного новачка. Це Владислав Кравченко, Ярослав Ямполь, Андрій Фаюк, Дмитро Сидоренко та Дмитро Гранкін…

- Сидоренко та Кравченко – захисники, які додадуть конкуренції в обороні, Гранкін та Ямполь – гравці середньої лінії (перший може зіграти, як нижче, так і під форвардом), ну, а Фаюк – центральний нападник. На кожного футболіста ми дивилися, оцінювали його форму та можливості, з кожним розмовляли, аби дізнатися, чи хоче він грати за “Металіст 1925″. Тому, все добре, цими футболістами я задоволений!

- Зараз із командою працює і кілька молодих футболістів із “МЮ”. Задоволені їхнім ставленням до тренувального процесу?

- Так, хлопці дуже хочуть потрапити до основного складу. Бєліменко та Єрмошенко свого часу вже були у команді, знають, які тут вимоги. Микита Скоріно ще тільки починає грати у “дорослий” футбол, скажімо так, придивляємося до нього. Це ті, хто був, наприклад, на тренуванні сьогодні, але, можу вас запевнити, що за всіма гравцями молодіжної команди наш тренерський штаб дивиться, тому шанс є у кожного з них…

- До фінального збору у Туреччині залишилося три тижні. Чим команда буде займатися? Який план підготовки?

- Від сьогодні працюватимемо у режимі одноразових тренувань, а до початку березня плануємо провести низку контрольних поєдинків. У них подивимось на всіх гравців, спробуємо їх у різних поєднаннях, а от вже у Туреччині будемо цілеспрямовано готуватися до матчу з “Дніпром-1″. Роботи в нас ще дуже й дуже багато!

- Зараз команда здебільшого тренується у Високому. Задоволені, як працівники НТЦ підготували поле?

- Так, тут хочеться сказати величезне спасибі нашому керівництву та працівникам бази, які досить оперативно на наше прохання зробили все, аби у команди була можливість повноцінно готуватися до сезону. Як бачите, поле повністю очищене від снігу. Тому, зараз у нас тут є гарні умови: поле, тренажерна зала, масажна кімната, окрім того, команда після тренувань харчується також на базі. Так що, в цьому плані все добре!

Офіційний сайт ФК “Металіст 1925″


error: Копіювання заборонено!