Головна » Прем'єр-Ліга » «Олександрія» у Туреччині програла боснійській команді (+фото)

IMG_4900У Туреччині відбувся товариський матч «Желєзнічар» (Сараєво, Боснія і Герцеговина) – ФК «Олександрія».

У першому таймі матчу глядачі забитих м’ячів не побачили. А відкрити рахунок вдалося лише на 80-ій хвилині – відзначився гравець боснійської команди Сулейман Крпич відкрив рахунок. На 89-ій хвилині «Олександрія» забила м’яч у відповідь, арбітри у суперечливому епізоді відмінили взяття воріт. А через хвилину боснійці подвоїли рахунок – відзначився Дженан Займович. Та все ж олександрійській команді у компенсовані хвилини зустрічі вдалося забити м’яч престижу – гол на рахунку Віталія Пономаря, який замкнув передачу з лівого флангу, переправивши м’яч у пусті ворота суперника.

«Желєзнічар» (Сараєво, Боснія і Герцеговина) – ФК «Олександрія» – 2:1 (0:0) (Крпич, 80; Зайхович, 90 – Пономар, 90+1)
Стартовий склад боснійського «Желєзнічара»: Ведран Кьосевскі, Сініша Стефанович, Ядранко Богічевич, Енес Сіпович, Антоніо Павич, Харіс Гайдаревич, Анель Шабанджович, Асім Зец, Сінан Рамович, Младен Веселінович, Сулейман Крпич.
Стартовий склад олександрійської команди на спаринг з боснійським «Желєзнічаром»: Юрій Паньків, Станіслав Микицей, Антон Шендрік, Денис Дедечко, Валерій Лучкевич, Дмитро Гречишкін, Андрій Запорожан, Євген Банада, Кирило Ковалець, Артем Полярус, Артем Сітало.
Склад олександрійської команди у другому таймі: Юрій Паньків, Антон Шендрік, Владислав Бабогло, Валерій Лучкевич, Тимур Стецьков, Дмитро Гречишкін, Кирило Ковалець, Максим Задерака, Євген Банада, Віталій Пономар, Денис Дедечко.