Головна » Футзал » Відбулися матчі Екстраліги Чемпіонату Кіровоградської області

futzal-kir-11-c4Сьогодні відбулися матчі 15-го туру Екстраліги Чемпіонату Кіровоградської області з футзалу сезону 2018/2019 років.

«Ельбрук», якій не міг допомогти дискваліфікований кращий бомбардир команди Максим Корчинський, у протистоянні з аутсайдером ліги відчував опір лише у першій половині; на перерву команди пішли за рахунку 3:1. А от після перерви «Ельбрук» довів рахунок до розгромного – 7:2. У складі переможців три футболісти оформили дублі.

ФК «Кропивницький» зміг дати бій одному з лідерів ліги. Перший тайм матчу завершився внічию 2:2. На початку другого тайму команди обмінялися влучними ударами. А далі новоукраїнці «схилили шальки терезів» на свою користь. Вагомий внесок у перемогу вніс Андрій Федотов, який у цьому матчі забив аж шість м’ячів. Вони дозволили йому ще більше закріпити свою першу позицію у заліку бомбардирів ліги – після 15 туру Андрій Федотов на своєму рахунку має аж 34 забитих м’ячів.

«Огнеупор» поступився «Фавориту», хоча їм саме вдалося відкрити рахунок. Після результативного старту зустрічі, за 10 хвилин було забито 4 м’ячі, «Фаворит» перехопив ініціативу і до перерви вже вів з перевагою у три м’ячі. Після перерви гра на майданчику не змінилася.

«Україна-Дудляр» після сенсаційної перемоги над лідером зумів здолати середняка ліги – «Рятівник». У першому таймі матчу «Україна-Дудляр» двічі забив. Після перерви Коваленко збільшив рахунок до 3:0. Стаднік один м’яч відіграв. Леонтьєв відновив перевагу у три м’ячі. Скоров встановив остаточний рахунок 4:2.

«Земельник» зустрічався з «Арсеналом». Намагаючись не повторити помилок, яких припустилися «земельники» у попередньому турі і зазнали першої поразки, нині старалися краще зіграти в обороні. Та все ж до перерви три пропустили, але чотири забили. У другому таймі матчу Богдан Гора збільшив рахунок до 5:3. «Арсенал» один м’яч відіграв, але ще пропустив двічі. У складі «Земельника» хет-трик оформив Олександр Кочура.

Центральним матчем туру була зустріч «Металург» – «Енерго». Вона почалася досить результативно. Вже на другій хвилині Сергій Барбанов вивів вперед «Енерго». Вадим Долованюк через чотири хвилини зрівняв рахунок. А на 13-ій хвилині завдяки влучному удару Вадима Воловика «Енерго» вдруге вийшов вперед. Як виявилося згодом цей м’яч став переможним, адже до завершення матчу більше забитих м’ячів не було.

Результати матчів 15-го туру Екстраліги:
«Ельбрук» – «Єлисаветградські Орли» – 7:2 (3:1) (Гедерим, 12, 25; Дорофеєв, 18, 26; Анже, 20, 24; Зайцев, 38 – Сандул, 10; Самаіл, 30)
ФК «Новоукраїнка» – ФК «Кропивницький» – 7:4 (2:2) (Федотов, 12, 22, 27, 32, 40, 40; Обженський, 20 – Скобелєв, 9; Фрітче, 16, 23; Гаделія, 33)
«Огнеупор» – «Фаворит» – 3:8 (2:5) (Вітряченко, 5; Літвінов, 8; Шкабара, 37 – Замуренко, 3; Сідельник Д., 7, 38; Хоменко, 9, 35; Сідельник Є., 11, 20; Козинець, 31)
«Україна-Дудляр» – «Рятівник» – 4:2 (2:0) (Мацько, 11; Макаревич, 16; Коваленко, 22; Леонтьєв, 34 – Стаднік, 26; Скоров, 31)
«Арсенал» – «Земельник» – 4:7 (3:4) (Кілбас, 6, 20; Коломієць, 16, 34 – Бирса, 3, 8; Кочура, 4, 11, 39; Гора, 30; Карпінець, 36)
«Металург» – «Енерго» – 1:2 (1:2) (Долованюк, 6 – Барбанов, 2; Воловик, 13)

Турнірне становище команд: «Енерго», «Земельник» – по 40 очок, ФК «Новоукраїнка» – 37, «Металург», «Ельбрук» – по 25, «Арсенал» – 23, «Україна-Дудляр», «Рятівник» – по 22, «Фаворит» – 15, ФК «Кропивницький» – 10, «Огнеупор» – 4, «Єлисаветградські Орли» – 1.

Кращі бомбардири: Федотов Андрій (ФК «Новоукраїнка») – 34 м’ячі, Кочура Олександр («Земельник») – 23, Барбанов Сергій, Берьозкін Максим («Рятівник») – по 19, Корчинський Максим («Ельбрук») – 18.