Головна » Баскетбол » «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» програв вдруге у Миколаєві (+фото)

51588465000Кропивницька команда «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» у другому матчі чергового туру української баскетбольної першої ліги на виїзді теж програла команді «Миколаїв-2».

Нагадаємо, що у першому матчі миколаївська команда святкувала перемогу з рахунком 82:58. У цьому матчі з його початку господарі забезпечили собі перевагу у 11 очок. Після перерви миколаївці ще збільшили свою перевагу. Остання чверть матчу була гостям, які змогли відіграти 5 очок. У підсумку миколаївці перемогли з рахунком 77:55.

Найрезультативнішими гравцями матчу сталив баскетболісти кропивницької команди Богдан Ткаченко і Руслан Фортуна, які набрали по 17 очок. У складі миколаївської команди найрезультативнішими стали Денис Бобров і Олександр Цикалюк – по 13 очок.

16-17 лютого на виїзді «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» зіграє з «Маріуполем-2».

«Миколаїв-2» (Миколаїв) – «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» (Кропивницький) –77:55 (18:7, 18:15, 27:14, 14:19)
«Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ»: Ткаченко (17 очок+4 підбирання+3 результативних передач), Саламаха (0+4+1), Фортуна (17+6+1), Хапун (8+7+2), Мизь (0+0+0), Вербовий (3+2+1), Поярков (4+4+1), Рибченко (6+4+1).