У Знам’янському районі відбувся волейбольний турнір (+фото)

2019-02-10-3Сьогодні, 10 лютого, у селі Диківка (Знам’янський район) відбувся волейбольний турнір, який був присвячений пам’яті вчителя фізичної культури та тренера Костянтина Дерев’янка.

Змагання пройшли у спортивному залі філії «Диківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» ОНЗ «Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка Знам’янської районної ради Кіровоградської області» у рамках спартакіади Знам’янської районної КДЮСШ 2019 року.

Відзначимо, що ці змагання є традиційними і проводяться щороку у лютому. Турнір пройшов у двох категоріях – серед дівчат та юнаків.

У змаганнях сере2019-02-10-2д дівчат перше місце посіла команда Володимирівського відділення Знам’янської районної КДЮСШ (тренер-викладач Віталій Воровський). Друге та третє місця відповідно посіли спортсменки Дмитрівського та Диківського відділень. Кращою волейболісткою турніру було визнано Дарину Штанько (Володимирівське відділення). Кращим тренером визнано Віталій Воровського.

У змаганнях серед юнаків перше місце посіло Богданівське відділення №2 (тренер-викладач Олександр Закладний). Друге та третє місце відповідно здобули Пантазіївське та Богданівське №1 відділення. Кращим гравцем було визнано Андрія Гната (Пантазіївське відділення). Кращим тренером визнано Олександра Закладного.

На церемонії закриття змагань команди-переможці отримали грамоти, кубки та призи. Команди-призери і кращі тренери отримали грамоти. Кращі гравці були відзначені грамотами і призами.

Зазначимо, що змагання відбулися за підтримки відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації (начальник Віта Григорівна Сидоренко), Знам’янської районної КДЮСШ та сільської ради села Диківка (сільський голова Володимир Михайлович Андрієнко).