Головна » Баскетбол » У Кропивницькому БК «Золотой Век» вдруге переміг «Кремінь»

zolotoy_vekБК «Золотой Век» (Кропивницький) у черговому турі чемпіонату України серед команд вищої ліги з баскетболу вдома зустрічався з командою БК «Кремінь-КДЮСШ-2».

Вчора БК «Золотой Век» з рахунком 90:68 перемогли свого суперника, відмінно провівши третю та четвертю чверті матчу. Сьогодні була більш складніша гра.

У першій та другій чвертях матчу господарі здобули по 5 очко переваги. Але от третя чверть матчу для баскетболістів «Золотого Века» виявилася провальною – мінус вісім очок. То ж четверта чверть матчу очікувалася бути вкрай напруженою.

На стартових хвилинах чверті рахунок тримався рівним 4:4. Але все ж далі господарі «схилили шальки терезів» на свою користь. Господарі зробили певний відрив. Аел по при це остання хвилина зустрічі була тривалою і гості намагалися уникнути поразки. Але їм це не вдалося зробити. Їм вдалося лише скоротити відставання у рахунку до 5 очок – 87:82.

Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст кременчуцької команди Олександр Рихлюк, який набрав 26 очок. Також вагомий внесок внесли Олексій Чирринов і Юрій Лохманчук, які набрали відповідно 19 та 18 очок. У складі БК «Золотой Век» найрезультативнішим гравцем став Олександр Дробязко, який набрав 19 очок.

16-17 лютого БК «Золотой Век» (Кропивницький) у Сумах зіграє з місцевою командою «СумДУ».

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – БК «Кремінь-КДЮСШ-2» (Кременчук) – 87:82 (19:14, 21:16, 22:30, 25:22)
БК «Золотой Век»: Дробязко (19 очок+ 3 підбирань + 5 результативних передач), Кабацюра (11+9+4), Масальський О. (12+3+5), Баранов (2+0+0), Петров (10+7+1), Сосой (16+4+7), Мизь (6+4+1), Панфілов (11+3+0).