“Металіст 1925” завершив четвертий тижневий цикл

metalist1925Субота у тренувальному таборі “жовто-синіх” традиційно була присвячена внутрішньоклубному спарингу. На полі НТЦ у Високому команда зіграла два повноцінних тайми по 45 хвилин кожний. У цьому поєдинку взяли участь як футболісти головної команди, так і кілька представників “МЮ”. Майже всі відіграли повний матч, отримавши необхідне навантаження. У підсумку команда Олександра Жданова перемогла команду Сергія Давидова з рахунком 6:1. До перерви відзначився Ярослав Дехтяренко, після – двічі Андрій Фаюк, а також Дмитро Поспєлов (він реалізував пенальті), Деніс Ндукве, Ярослав Ямполь та Владислав Ємельянов.

Ось склади сьогоднішніх команд:

“Зелені”: Дьяков (Сидоренко Дн. 31), Жук, Скоріно, Цвіренко, Кравченко, Пабло Чавес Діас, Калюжний, Луїз Фернандо, Дехтяренко, Ермошенко, Давидов

“Рожеві”: Каневцев (Дьяков 61), Ємельянов, Поспєлов, Жданов, Коваленко І., Ралюченко, Гранкін, Стороженко, Ямполь, Ндукве, Фаюк

Відзначимо, що Олег Синиця, Сергій Романов та Єгор Коваленко працювали за індивідуальною програмою, намотуючи кілометри навколо поля.

Після ж завершення цього тренування хлопців чекали відновлювальні процедури, а саме масаж та відвідування банного комплексу бази. Ну і близько п’ятої футболісти організовано пообідали та вирушили по домівках відпочивати.