Головна » Баскетбол » «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» програв у Миколаєві

basketСьогодні кропивницька команда «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» у першому матчі чергового туру української баскетбольної першої ліги на виїзді зустрічалася із командою «Миколаїв-2».

Після влучного кидка Олександра Цикалюка гості відповіли трьох очковим кидком Євгенія Саламахи. Далі по два очка обмінялися команди – за рахунку 4:3 кропивницька команда здійснила ривок до 4:10. Був один трьохочковий кидок Руслана Фортуни і влучання з середньої відстані від Олександра Хапуна і Богдана Ткаченка.

У середині першої чверті матчу була «засуха» від гостей, під час якої господарі набрали 12 очок – їх набирали лише два гравці «Миколаєва-2» Кирило Мещеряков і Роман Липко. До завершення чверті нічого не змінилося у розстановці сил – з трьохочковою перевагою перемогли господарі.

Друга чверть матчу була малорезультативна. Господарі надійно зіграли в обороні, а гості провалили її в атаці, набравши лише вісім очок. Це дозволило миколаївській команді збільшити рахунок до плюс 12 очок.

У третій чверті матчу господарі ще збільшили свою перевагу на 11 очок. То ж шансів у молодої кропивницької команди у четвертій чверті переломити хід поєдинку і вирвати перемогу майже не було – лише суто математичні… В останній чверті матчу обидві команди продемонстрували результативний баскетбол – 47 очок на двох. У підсумку матч завершився впевненою перемогою миколаївської команди – 82:58.

Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст миколаївської команди Роман Липко, який набрав 20 очок. У складі кропивницької команда найрезультативнішим став Олександр Хапун – 19 очок.

Завтра, 10 лютого, ці команди проведуть другий матч між собою. Початок о 10:00.

«Миколаїв-2» (Миколаїв) – «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» (Кропивницький) –82:58 (17:14, 17:8, 24:13, 24:23)
«Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ»: Ткаченко (16 очок+3 підбирання+7 результативних передач), Саламаха (7+5+3), Фортуна (20+4+1), Хапун (34+8+1), Бурлака (0+0+0), Вербовий (0+0+0), Мутель (8+6+2), Рибченко (3+4+1).